Jak zwiększyć WN8?

Kolejny film tego samego autora. Już jakiś czas temu twórca filmików, Marek, podesłał nam link do filmiku w którym teoretycznie można było dowiedzieć się WSZYSTKIEGO na temat samego WN8. Tym razem stworzył poradnik z którego dowiecie się w jaki sposób podnieść Waszą WN’ke 🙂 Zapraszamy!

https://youtu.be/hbDS0F1xUEg

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

9 komentarzy

 1. lama do kwadratu pisze:

  Co za żenada. Osobiście nie mam nic przeciw wn8 czy modom jako takim. Sam używam XVMa i kilku podstawowych jak celownik czy mapa. Ale to jest przegięcie. Ludzi za takie mody na RU banują.

  Poza tym sam poradnik jest, nie powiem skąd wyssany. Prosta zasada żeby podbić WN8 to wbijać duży DMG. Kropka.

 2. Poskramiacz noobów pisze:

  Żal mi was. Ci co krytykują wn8 i mody to najcześciej idioci którzy maja po 500 wn. Zamknijcie japy i nauczcie się grać!!!

 3. nekromagus pisze:

  Nie ma to jak zachęanie innych do używania modów. To takie myślenie: jak używam to niech inni też używają bo wtedy tak wielkiej ilości graczy nie ukarzą. Obym dożył takiego dnia kiedy wszystkich Was pobanują za te mody oszusci!

 4. Gracz pisze:

  Nie istnieje coś takiego jak mod zakazany na serwerze europejskim.

 5. Akteon pisze:

  Ciekawi mnie, kiedy WG doda do Launchera program sprawdzajacy obecnosc modow zakazanych, maja mozliwosci. Choc z drugiej strony, czy im sie chce?

 6. stan pisze:

  cheaterska mafia …. powinni was banować

  jak się to ma do umiejętności gracza ???

  najlepiej iść na łatwiznę ???

  piszę ticket do WG

 7. MaNiAc pisze:

  Używajcie modów? czas przeładowania? AutoAim? ********** cheater!

 8. jaro474 pisze:

  Zgadzam się z przedmówcą w 100 % wymyślili debilne wskaźniki kolory , wn8 itp. i ludzie zamiast grać to niektórzy , stoją całą grę aby ich czasem nie zniszczyli bo wn 8 im spadnie ‚katastrofa”. Żeby zresetować konto i grać tylko po to aby mieć lepsze statystyki to trzeba mieć naprawdę w głowie poukładane ale dzieci to rajcuje niestety i gra dużo na tym traci.

 9. Janusz WoTa pisze:

  Wskaźnik, który powinien wylecieć z gry na zawsze i nigdy nie wrócić. Umiejętności każdego gracza powinny być weryfikowane po tym co pokaże rekruterowi, a nie po głupich kolorowych cyferkach, które w większości powodują u graczy ból tyłka i chore ambicje. Ci co są słabi i się nie uczą i tak pozostaną słabi. A gracze co potrafią wyciągać konstruktywne wnioski z bitew są więcej warci niż tacy po resetach, gdzie głównym powodem było WN8.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.