WG nie bierze udziału w E3

e3-header-overlay-latest

fot. / www.e3expo.com/

Koledzy z WoT Express poinformowali, że WG poszło w ślad za EA i innymi wielkimi firmami i też zrezygnował z uczestnictwa w wystawie Electronic Entertainment Expo 2016 (E3).
 
Przedstawiciel firmy skomentował to tak:
“Jeśli spojrzeć na wystawę E3 czysto z perspektywy biznesu, to nie odpowiada nam ona na tym etapie. Targi koncentrują się na sprzedaży detalicznej produktów cyfrowych. Jako firma, która zajmuje się dystrybucją produktów free-to-play, on-line, doszliśmy do wniosku, że ta wystawa może być pożyteczna dla innych firm – nie dla nas” – mówi przedstawiciel firmy.
EA, Activision Blizzard, Disney już zrezygnowały z tego przedsięwzięcia, do tych gigantów planują przyłączyć się i inne firmy.
– Przypomnijmy, że wystawa E3 jest największą, coroczną wystawą przemysłu gier komputerowych. E3 2016 odbędzie się 14-16 czerwca w Los Angeles.
PTVmxJbaA4s

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments