Turniej społeczności – Xbox

Untitled-1

Jak informuje nas oficjalny konsolowy światek WoT, WG chce stworzyć drugą edycję tego organizowanego przez graczy wydarzenia. Fajne jest to, że nie są obojętni na użytkowników drugiej konsoli – PS4 i dla nich także chcą utworzyć takie wydarzenie.

Wiedzieliście, że ta chwila nastąpi – teraz macie szansę zmierzyć się z najlepszymi zawodnikami u boku swoich znajomych!

 

W związku z olbrzymią popularnością pierwszego turnieju społeczności World of Tanks (WCT) połączyliśmy siły z naszą społecznością Xbox, aby stworzyć drugą edycję tego organizowanego przez graczy wydarzenia. Będzie to pierwszy z wielu nadchodzących turniejów pod patronatem Wargaming.Oprócz dobrze znanych Wam adminów pojawią się w nim także tacy sprawozdawcy na żywo jak MADhatter757 oraz TVDL2000

W drugiej edycji WTC możecie spodziewać się emocjonujących walk z udziałem 32 klanów, które będą zamieniać pojazdy przeciwników w stalowe wraki, by dowieść swoich umiejętności.

Jeżeli Wasz klan pragnie stawić czoła temu wyzwaniu, zajrzyjcie do poniższego harmonogramu, przeczytajcie regulamin turnieju i przygotujcie się na zaciekłe walki z udziałem najlepszych graczy!

Jeżeli nie możecie wziąć udziału w turnieju, możecie obserwować rozgrywki na naszym kanale Twitch!

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE O TURNIEJU


 • Gdzie: Twitch.tv/Wargaming
 • Zespoły: 32
 • Poziom VIII
 • Typ: Format 7/54 (szczegółowe informacje znajdują się w regulaminie).
 • Mapy (tryb standardowy): Ensk, Himmelsdorf, Prochorowka, Step, Urwisko, Kopalnie, Murowanka

ROZKŁAD JAZDY (19:00 – 00:00)

 • Faza grupowa 1: 12 marca
 • Faza grupowa 2: 13 marca
 • Faza grupowa 3: 19 marca
 • Faza grupowa (tie-break): 20 marca
 • 1/8 finałów: 26 marca
 • Ćwierćfinał: 27 marca
 • Półfinał / finał / playoffy o 3. i 4. miejsce 2 kwietnia

Dowódcy, jak będzie? Spróbujecie zmiażdżyć swoich przeciwników w walce czołgami IS-3 i 110? Specjalizujecie się w ostrzale snajperskim za sterami takich strzelców wyborowych jak Panther II lub FCM 50 T? A może chcecie ruszyć na pole bitwy w niecodziennym składzie obejmującym tylko pojazdy T49s i Rhm.-Borsigs?

Bez względu na obraną strategię pamiętajcie, że stawką są nie tylko nagrody premium, ale też możliwość pochwalenia się swoimi osiągnięciami!

NAGRODY


Pierwsze miejsce: Dowolny czołg premium * + konto premium (60 dni)+ 3 000 000

Drugie miejsce: Dowolny czołg premium VI poziomu * + konto premium (30 dni) + 1 500 000

Trzecie miejsce: Dowolny czołg premium V poziomu * + konto premium (15 dni) + 750 000

4. miejsce: Dowolny czołg premium III poziomu* + konta premium (7 dni) + 500 000

* Dotyczy tylko czołgów premium dostępnych obecnie w grze. Nie dotyczy czołgu Sherman Fury, Type 59 oraz T26E4 Freedom.


DODATKOWE NAGRODY

Oprócz powyższych nagród wszyscy uczestnicy otrzymają także 2 000 000– Powyższa suma srebra zostanie przyznana tylko graczom, którzy wezmą udział w turnieju.

Chcemy też jak najszybciej udostępnić to wydarzenie dla graczy na konsolach PlayStation®4. Jeżeli tworzycie sprawozdania na żywo dotyczące World of Tanks na PS4 lub chcecie pomóc nam w organizacji i administracji turnieju na konsolach PS4, napiszcie na adres e-mail podany poniżej: wct_tourney@outlook.com.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

1 Response

 1. plum1973 pisze:

  Genialnie.
  Scena WoT na konsole zaczyna nabierać wiatru w żagle.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.