Prosto z Supertestu: 4 warianty mapy Studzianki

Obecnie na Superteście testuje się cztery różne warianty polskiej mapy. Różnią się raczej tylko układem budynków. Taka notka też od naszego informatora, kolejny polski czołg jeździ na zamkniętej mapie deweloperskiej, więc możliwe, że wkrótce dostaną go Supertesterzy.
stud

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
5 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
$imon

myśle ze albo ta 1 od prawej albo ta 2 od prawej sa najlepsze sa roznice w uksztaltowaniu terenu i moga te warianty byc ciekawe

Shakay

Jakbyś czytał dokładniej to byś wiedział że nie ma różnicy w ukształtowaniu terenu. Mapy różnią się jedynie układem budynków po prawej stronie mapy.
Mi najlepiej pasuje mapa nr 4 ( prawa, dolna )

Iron

przyjrzyj sie mapom 1, 3, 4, różnią sie od drugiej (prawa górna) ukształtowaniem terenu od strony wewn. do budynków, więc w sumie mówił dobrze (zwróć uwagę na zdanie “Różnią się raczej …” ). moim zdaniem powinni usunąć budynki z drugiej mapy (prawa górna) i przenieść tam budynki z mapy czwartej (prawa dolna) – dużo ciekawsze ułożenie budynków (nwm czemu ale ułożenie budynków na 2 mapie kojarzy mi sie z mapą stalingrad – co nie zmienia faktu że jest to “kijowe” ustawienie budynków)

(sorry że sie tak rozpisałem i że odkopuje temat 😉 )

krystek77855

Fajnie że tyle wariantów taj mapy

Dzony

A w końcu i tak jej nie dodadzą 😀