Nowe modele Italeri w skali 1:56, cz. II

italeri156banner

Już wczoraj wam o tym trochę pisaliśmy. Dziś pojawiła się informacja na oficjalnym Portalu WoT:

W wyniku wspólnych działań World of Tanks oraz Italeri przedstawiamy Wam nową serię modeli czołgów w skali 1:56. Możecie już wypatrywać czterech nowych zestawów, które łatwo złożyć (każdy zawiera około 60 elementów) i które będą bardzo skutecznie stać na straży Waszych biurek.

SPRAWDŹ OFERTĘ

Jakie nowe modele mogę zbudować?

Oprócz oryginalnej linii World of Tanks w skali 1:35 będziecie mieć teraz do dyspozycji także modele czterech spośród najsłynniejszych czołgów: niemiecki niszczycielski duet – Panther oraz Tiger I, dobrze Wam znanego amerykańskiego Shermana oraz pochodzącego z Wielkiej Brytanii Cromwella.

Co znajduje się w zestawie?

W każdym z zestawów znajduje się model w skali 1:56, kalkomanie World of Tanks z emblematami i inskrypcjami z gryminiprzewodnik dotyczący grania danym czołgiem, a także prezenty w grze dla użytkowników PC oraz Xboxa!

Każdy czołg trafi do Was ze specjalnym bonusem dla PC: 3 dniami konta premium. W ramach zachęty dodamy, że po zakupieniu wszystkich czterech modeli w skali 1:56 otrzymacie od nas w prezencie Pz.Kpfw. IV Hydrostat.!*

Jeśli gracie na konsoli Xbox, nie zapominajcie, że z każdym zestawem otrzymacie czołg T2 Light Tank, miejsce w garażu oraz 7 dni konta premium!

Obecnie oferta dostępna jest wyłącznie w oficjalnym sklepie online Italeri, chociaż pojawi się także w sklepach w całej Europie w ciągu najbliższych tygodni.

Panther

wot_italeribox_panther

Tiger

wot_italeribox_tiger

M4 Sherman

wot_italeribox_m4sherman

Cromwell

wot_italeribox_cromwell

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Dawid

24.99 euro za sztukę. Wolał bym za 400zł kupić hydro jak będzie można i w „gratisie” jest z nim zawsze jakiś gold w zestawie. A modele naprawdę porażka, Tiger składa się z 50 części.

Proximus

ciekawe jakie ceny bo jeśli podobne do poprzednich to oferta świetna, pamiętam dawne ceny hydro na aukcjach heh