Polska gałąź cd.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

9 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
zlosnik102

Niech najpierw poprawią i oddadzą naszego Rudego i przypną do Polskiej nacji a nie w Rosyjskim drzewku go sobie przywłaszczyli. Inaczej nie ma o czym rozmawiać jeśli naprawdę mają zamiar robić Polskie drzewko czy tam gałąź to powinni zacząć od tego. Skoro jest pierwszy Polski czołg to powinni go umieścić pod Polską banderą. A nie kopnęli nas w dupę i dodali go do Rosyjskiego chyba po to żeby pokazać Polakom ze mają nas gdzieś i nawet naszego Rudego mogą sobie przywłaszczyć. Serial powstał latach 1966–1970 Czołg T-34-85M Rudy było zbudowany w Polsce. Produkcję seryjną uruchomiono w 1952 r. Do chwili jej zakończenia w 1956 r. zbudowano łącznie 1380 czołgów, z których 1108 przekazano jednostkom Wojska Polskiego. Pozostałe 272 wozy przeznaczono na eksport. W czasie eksploatacji w Wojsku Polskim część czołgów T-34/85 została zmodernizowana do wersji T-34/85M1 (podgrzewacz silnika, załoga 4 żołnierzy, wzmocnione zawieszenie) i M2 (dodatkowo przystosowany do pokonywania przeszkód wodnych po dnie). Modernizacji dokonywano w Wojskowych Zakładach Mechanicznych w Siemianowicach Śląskich.
Dlatego nigdy nie powinien trafić do Ruskiego drzewka, bo fikcyjny czołg T-34-85 z numerem taktycznym 102 służący w 1 Brygadzie Pancernej Wojska Polskiego stał się bohaterem polskiego serialu „Czterej pancerni i pies”. W rzeczywistości polska wersja czołgu T-34-85 była produkowana w latach pięćdziesiątych w Zakładach Mechanicznych Łabędy pod Gliwicami. Polski model był nieco zmodyfikowanym odpowiednikiem radzieckiej wersji z końca wojny. Jestem przeciwnikiem takich rzeczy jakich dopuściła się firma WG i dlatego nie oczekuje niczego dobrego od nich w najbliższych miesiącach dopóki nie poprawią tego błędu. Jakoś nic im nie przeszkadzało żeby ORP Błyskawica dodać do Wows i zrobić go w Polskiej nacji pod Polską banderą mimo iż został z budowany z granicą Wielkiej Brytanii a nie w Polsce przecież też mogli go puścić do drzewka Wielkiej Brytanii a tu proszę jest nasz i to w całej okazałości. Ale to pewnie dlatego że chcąc uzyskać jakieś plany i dokumentację to Muzeum Wojska Polskiego zaznaczyła sobie pewne kwestie i sugestie w stosunku dodania tego okrętu do gry. Dlatego mamy go w pełnej okazałości i pod Polską Banderą. I tu nachodzi pytanie czemu tam można było to zrobić a tu nie? Przecież nic by ich to nie kosztowało a do tego Polska społeczność by była bardziej przychylna i przynajmniej by się troszkę poczuła doceniona od WG.

Bobek0

Na 7t mogli by, dać zdobyczną pantere z powstania.
Patrząc się na 70% pojazdów w wot. Twoje pretensjonalne i pseudo inteligentne argumenty o zmyślonych czołgach to naprawdę…
Smutna sprawa.
Ale izi ja się nie znam. Może WTe100 walczył w kampanii wrześniowej ale został permanentnie rozgromiony przez naszą Husarie i nic z niego nie zostało.

nekromagus

Hej.
Strasznie mataczą jeżeli chodzi o polskie drzewko czy tam gałęź. Ale nie wierzę że dopiero szukają czołgów mając juz od dawna mapę. Niedawo była nawet zapowiedź że polskich czolgów nie będzie. Widze od jakiegoś czasu że WG w róznych kwestiach wypuszcza różnymi kanałami sprzeczne informacje więc trzeba na te newsy patrzeć z przymrużeniem oka. Jedno jest pewne jak jest polska mapa to będzie polskie drzewko. Obstawiam że wypuszczą na jakąś rocznicę.

U_WoT_m8

ta na 17 września ruskie nam wypuszczą :/

Proximus

Też bym ich o to podejrzewał…ale zobaczymy to bedziemy dyskutować. NA razie to się chyba okazuje że zbyt szybko to niestety nie nastąpi. Czyli wracamy do punktu wyjścia.

Bobek0

http://i.imgur.com/PD1geKn.jpg
Wiem z czym mają problem te kacapy, chcą żeby zdecydowana większość pojazdów wywodziła się z ludowej RP dlatego Nie chcą wprowadzić prototypów i ich prawdopodobnych rozwinięć które miały macierz w Drugiej Rzeczpospolitej. A to wszystko ma zabieg pijarowy/propagandowy by znów umniejszyć/upokorzyć po prostu Polskę.

Januzs

Skąd ty wytrzasnołeś to drzewko?? Większej bzdury nie widziałem 7tp i 9tp to 2 tier a wb-10 prawdopodobnie 1, co ci strzeliło do głowy żeby wsatwiać 2t na 4t :p już nawet nie wspomne o reszcie pojazdów które są zmyślone jak te st-50. Gałąź pl tanków prawdopodobnie będzie wyglądać tak:
Tier 1: wb-10 albo polski renault cws, chociaż bardziej obstawiam tego wb byłby czymś nowym a nie w kólko te same renaulty na 1 tierze
Tier 2: 7TP i już potwierdzony TKS jako premium
Tier 3: prawdopodobnie 10TP
Tier 4: 14TP
Tier 5: któryś z projektów ksus, pz inż albo bbtb panc. 20/25tp
Tier 6: t34-85M
Reszta jakieś modyfikacje radzieckich na 10t jakiś t-55am /ams oczywiście znerfione i prawdopodobnie niczym nie różniące sie od t-62A jedynie wyglądem żeby było oryginalniej bo t-55ams całkiem nieźle się prezentuje i różnił by sie troche od tego co mamy już w grze http://www.nowastrategia.org.pl/wp-content/uploads/2015/05/t55_merida.jpg
Taką gałąź to bym zrozumiał, oczywiście wg musi jeszcze coś upchać na tier 7-9 ale poczekamy zobaczymy, bez sensu jest takie narzekanie i sam takimi komentarzami upokarzasz polską społeczność :p nie rozumiem co chciałeś powiedzieć przez to że dodanie polskiej gałęzi z unikatową załogą, malowaniem, inskrypcjami itp że jest to zabieg propagandowy?? Większej bzdury nie słyszałem. Robią ukłon w strone polskich graczy, ale i tak sie ktoś znajdzie kto musi narzekać…

Bobek0

Na 7t mogli by, dać zdobyczną Pantere z powstania.
Patrząc się na 70% pojazdów w wot. Twoje pretensjonalne i pseudo inteligentne argumenty o zmyślonych czołgach to naprawdę…
Smutna sprawa.

Bobek0

Ale izi ja się nie znam. Może WTe100 walczył w kampanii wrześniowej tylko został tak rozgromiony przez naszą Husarie że nic z niego nie zostało.