Polska gałąź w World of Tanks

144593_original-1024x576

Odnosząc się do informacji z oficjalnego portalu WoT-a:

W superteście pojawi się także polski czołg. Planujemy dodać Polskę do listy państw dostępnych w grze. Obecnie trwają wewnętrzne testy proponowanego drzewa technologicznego oraz zawartych w nim pojazdów. Te materiały nie pojawią się w nadchodzącej aktualizacji. Aby uzyskać informacje na ten temat, regularnie odwiedzajcie naszą witrynę internetową.

W grudniu ubiegłego roku wspomnieliśmy Wam, że polska gałąź jest planowana na ten rok. Dziś zapytaliśmy naszego informatora ponownie, co z czym i jak. Najprawdopodobniej Wargaming po prostu porobi klony czołgów radzieckich i doda niskotierowe maszyny polskiej produkcji – UWAGA: CZOŁG LEMA JEST BRANY POD UWAGĘ JAKO TIER X, podobnie jak produkowany w Polsce T-55A. Ma pojawić się wiele klonów. WG wzięło nawet pod uwagę niemieckie zdobycze takie jak Panthera czy Hetzer. Prawdopodobnie nie będzie to drzewko, a gałąź z różnymi typami maszyn. Kiedy dowiemy się czegoś więcej, z pewnością Was o tym poinformujemy 🙂


Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

12 komentarzy

 1. B&B napisał(a):

  Artykuł z lutego 2016 a mamy już luty 2018
  gdzie p0lskie czołgi?

 2. Anonim napisał(a):

  Zwłaszcza dlatego że Polacy to bardzo duży procent graczy na serwerze eu

 3. Patryjota napisał(a):

  Pewnie X będzie przerobiony bombowiec Łoś z armatą z Błyskawicy….

 4. Krathen89 napisał(a):

  Super na to czeka każdy polski gracz, oby nie było lipy z klonami radzieckimi

 5. Anonim napisał(a):

  Heh było też dużo prototypów i planów które mogliby dodać 😀

 6. stachu napisał(a):

  ZAJEBIŚCIE K#?!a!!

 7. tymek napisał(a):

  DONNIE skąd takie podejrzenia?:P

 8. Donnie napisał(a):

  Podejrzewam, że pomysł z Panterą i Hetzer`em wpadł im dlatego, że w czasie powstania warszawskiego powstańcy zdobyli takie pojazdy i użyli ich w walce.

 9. Proximus napisał(a):

  No i na to czekaliśmy, świetna wiadomość. Teraz już się nie wykręcą

 1. 17:07, 21 Luty 2016

  […] się w linii. Jeżeli chcecie więcej dowiedzieć się na temat Polskiej gałęzi zapraszam tutaj i tutaj Żeby przybliżyć Wam nieco ten zakres modernizacji przytoczę fragment z książki: […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.