Królewski Arsenał – PS4

ukmedsJak informuje oficjalny konsolowy Portal:

Niektórzy z Was mogli już słyszeć o nadejściu Brytyjczyków. Nie myśleliście chyba, że żartowaliśmy, prawda? To dobrze, ponieważ Brytyjczycy nadjeżdżają – po prawdzie, już tu są, ale rozumiecie..

Brytyjska druga linia nareszcie odrabia straty do reszty stawki wraz z nadejściem kilku kultowych czołgów, wyczekiwanych z utęsknieniem. Przygotujcie się na brytyjską kolumnę opartą na takich potworach jak Sherman Firefly !


1_ukmeds_3472x 4_ukmeds_3472x 5_ukmeds_3472x 2_ukmeds_3472x 3_ukmeds_3472x

Pomimo tego, że Korona obecnie posiada pokaźny arsenał czołgów, te pojazdy historycznie przybyły prosto ze Stanów Zjednoczonych w ramach umowy „lend-lease”.

M2

Szybki, zwrotny i z lekkim pancerzem – M2 prezentuje sobą wszystko, czego oczekiwać można od czołgu lekkiego II poziomu!

Stuart I-IV

Stuart I-IV przypomina swego słynnego amerykańskiego kuzyna. Jest świetnym zwiadowcą, a dzięki wyjątkowemu 2-funtowemu brytyjskiemu działu, może zdziałać o wiele więcej!

Grant

Bardzo popularny amerykański czołg średni poziomu IV dołacza do brytyjskiego drzewa. Grant to tak naprawdę niszczyciel czołgów, ukryty pod pancerzem czołgu średniego. Co różni go od Lee to jego 6-funtowe działo, które nadaje pociskom imponującą prędkość.

Sherman III

Czego można oczekiwać od brytyjskiego Shermana? Jak większość pojazdów z tej gałęzi czołg ten łączy amerykański kadłub z brytyjskim uzbrojeniem, i ta właśnie cecha czyni go tak groźnym! Sherman III jest bardzo podobny do M4 Sherman w opancerzeniu, mobilności i sile ognia, jako że może korzystać ze wszystkich dział amerykańskich dla niego dostępnych. Sherman III różni się od swego amerykańskiego kuzyna możliwością montażu ulepszonej wersji 6-funtowego działa Granta, które jest w stanie serwować uszkodzenia z imponującą szybkością!

Sherman Firefly

Wiemy, że wyczekiwaliście go już od dawna! Sherman Firefly to legendarny brytyjski czołg średni, który poszerzył limit operacyjności nadwozia Shermana. Na nim możecie zamontować legendarne brytyjskie 17-funtowe działo. Sherman Firefly zostawił za sobą wiele dymiących wraków podczas II wojny światowej i mamy takie przeczucie, że coś podobnego może się stać na konsolowych polach bitew. Brytyjskie woły robocze pojawią się w przyszłym tygodniu, zatem zachowajcie PD i srebro na tę okazję!

Brytyjskie woły robocze pojawią się w przyszłym tygodniu, zatem zachowajcie PD i srebro na tę okazję!

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.