Misja od Shishkina

Na pewno wydarzenie warte zwrócenia uwagi, jeśli ktoś ma wolną sobotę! 🙂


Dowódcy!

Witamy wszystkich na wydarzeniu Kontrakt od Shishkina, sponsorem całej imprezy jest jeden z dilerów uzbrojenia, Marat Shishkin! Pan Shishkin ufundował też trochę nagród, będzie można je zdobyć, wykazując się męstwem podczas walki.

Wszystkie nasze pola bitwy oraz warsztaty są do waszej dyspozycji. Ci, którzy udowodnią swoją wartość, otrzymają odpowiednią nagrodę. Najlepsi dostaną zaproszenie na przyszłe trudniejsze, ale i bardziej rentowne misje.

Niech wygra najlepszy!

scr1

Podczas wydarzenia Kontrakt od Shishkina będziecie mogli skorzystać z bonusów do reputacji oraz kredytów.

  • Na rozgrzewkę, przed głównym wydarzeniem, czyli od 11 lutego do 15 lutego 2016 roku, wszyscy gracze otrzymają 100% więcej reputacji za każdą bitwę.
  • Podczas samego wydarzenia, które odbędzie się 13 lutego od godziny 17:00 do 21:00, gracze otrzymają 400% reputacji za każdy mecz oraz o 100% więcej kredytów.

To jeszcze nie wszystko! Każdy gracz, który rozegra przynajmniej 5 bitew (PvP lub PvE) w czasie trwania wydarzenia, otrzyma 7 dni bonusu +50% do zarobków oraz reputacji!

Uwaga:

Wzmacniacze nie aktywują się automatycznie, trzeba będzie aktywować je ręcznie w inwentarzu (ikonka błyskawicy w prawym górnym rogu)!

Bonusy mogą pojawić się z opóźnieniem, do 16 lutego 2016 roku.

Do zobaczenia na polu bitwy!

1 Response

  1. SANCTUSJUDA pisze:

    Jak to jest z tymi 5 dniami premki – rozegrałem bitwy i nie ma wzmacniacza

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.