Storm Q&A – 5 lutego 2016

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

9 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Proximus

btw .WG zapowiedziało drzewko polskie, ciekawe co teraz mają do powiedzenia wszystkie niedowiarki

Naath

Bardzo chciałbym zobaczyć jakie to “czołgi są”, wystarczy poczytać temat na forum wot http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/152268-polskie-drzewko-zbior-informacji/#topmost trochę głębiej niż pierwszych parę stron i zobaczysz, że niestety praktycznie nie ma oryginalnych polskich czołgów poza tierami I-V. A po prostu “chińska” droga mnie zupełnie nie przekonuje.
Poza tym wyzywasz mnie od “grammar nazi”…może zastanów się nad tym podejściem do poszanowania rodzimych czołgów i zacznij od poszanowania rodzimego języka.

Proximus

weź się ogarnij 😀
“W Superteście pojawi się także polski czołg.Planujemy dodać Polskę do listy państw dostępnych w grze. ”
poza tym przyczepiłeś się sam bo ktoś ma swoje zdanie ,a potem masz pretensje

Piotr

Najlepszym dowodem na to jak nas traktują jest to ze juz dawno temu obiecali drzewko polskie jako priorytet

Proximus

Drzewko szwedzkie? super, czekam na jednostki Madagaskaru, podobno jeden obywatel walczył o Stalingrad …
pff widze że temat czołgów polskich można uznać za kolejny trolling graczy z polski. Może niech założą blokade na IP dla nas i po sprawie, skoro się tak strasznie bronią przed czymkolwiek co ma związek z naszym krajem…
Przechodzę na AW bo WG przegiął już pałę. Nie raz.

Naath

Przegiął bo nie będzie polskiej linii czołgów? A co niby się miałoby w niej znaleźć żeby sensownie ją wypełnić na wyższych tierach? kolejne radzieckie klony? Jakbyś coś poczytał nt. szwedzkiego przemysłu zbrojeniowego i ich projektów i realizacji w zakresie broni pancernej to nie pisałbyś w tym tonie.

Proximus

Z kolei poczytaj o rodzimych czołgach, mali ludzie wmówili Ci że nie mamy czym zbudować drzewka i tyle. Cudze chwalicie , swego nie znacie. Precedens dawno jest stworzony w postaci chińskiego drzewka, czołgów czechosłowackich i co, jest ok? Czeskie community potrafiło wesprzeć pomysł swojego drzewka ,a jak sie chodzi po forach i tematach o Polskim drzewku gdzie ludzie siedzą i wynajdują stare projekty, odwalają robotę za WG, dając im gotowce lepsze niż ich wymyślone czołgi, których jest PEŁNO w wot, to u nas wejdzie taka pierdoła ( pisze ogólnie o zjawisku) i tylko jęki kompleksów słychać, że my to nic nie mamy, żeby się nie wychylać itd. Na WoT forum juz dawno pisali że od drzewka Polskiego dzieli nas tylko dobra wola WG, nic więcej. Co do Szwedzkiego przemysłu zbrojeniowego to ja doskonale się orientuję i nawet fajnie jak bedą pojazdy ich produkcji, bo różnorodność w tej grze to jedna z podstaw rozgrywki, ale są jakieś priorytety. Wystarczą podstawy historii. O przeginaniu w wielu kwestiach nie bedę pisał bo jak ktoś gra w WoT troche dłużej niż pół roku to wie. Osobiście gram od bety i mam dość ich metod. Naprawdę trzeba być uparcie ślepym żeby nie widzieć jak WG traktuje nasz rynek. Dlatego głosowanie portfelem jest najskuteczniejsze, ode mnie już ani złotówki nie dostaną.

Naath

Nie no spoko skoro uważasz, że da się zrobić oryginalną gałąź polskich czołgów to zaproponuj jakieś konkrety. Gdyby były jakieś sensowne czołgi dla polskiej linii to nie wątpię, że WG prędzej czy później by się tym zajęło bo to przecież pewna kasa dla nich. Ale jeśli mają to być kolejne klony radzieckiej pomysłowości z polską flagą w polskim drzewku to mówie pass i nie wyjeżdżaj mi tu z brakiem patriotyzmu czy poszanowania do polskiej myśli technicznej bo nie ma to nic wspólnego z tą grą. No i przymiotniki pisze się z małej litery, nawet jeśli tworzą się od Polski.

Proximus

ok panie grammar nazi. Czołgi są, nie masz wiedzy ale sie chętnie wypowiesz , prawda? Wystarczy się zainteresowac tematem, ale po co. Zaś klony są już obecne w grze, są czołgi serwetkowe, czołgi wymyślone od podstaw przez WG, do wyboru do koloru. Teraz pokaż mi swój post gdzie się czepiasz ,że WG dodaje takie pojazdy do gry, jeśli nie to owszem jak najbardziej “wyjade Ci” z brakiem patriotyzmu jeśli tak to wolisz nazywać. Serio, zmień książki historyczne na mniej propagandowe.