Jerry „LordJerith” Prochazka nowym CHRO Wargaming

Wargaming zyskało nową petardę w swoich szeregach, tym razem w departamencie HR. Jerry Prochazka, bo o nim mowa, jest jednym z najlepszych specjalistów zarządzania zasobami ludzkimi w branży gier wideo. Brał udział praktycznie w większości strategii, które zostały zaimplementowane w wielu firmach deweloperskich, by zwiększyć efektywność swoich oddziałów tworzących gry. Przed przystąpieniem do ekipy Wargaming Prochazka zajmował cieplutką posadkę w Riot Games (znane głównie z League of Legends), jako szef od pozyskiwania nowych talentów.

Prochazka przez 15 lat owocnie realizował projekty i zarządzał ludźmi, a także 9 lat pracował jako… spec od zarządzania ludźmi w dziale inżynierii jądrowej Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych.

W Wargaming Jerry zajmie stanowisko Chief Human Resources Officer (luźno tłumacząc – Kierownik w Dziale Zasobów Ludzkich), a jego celem będzie jak najlepsze wykorzystanie zapału pracowników WG w rozwój kulturowy i innowacyjny ich produktów.

Czy Prochazka podoła swoim obowiązkom? Jeżeli będzie się wywiązywał z nich w takim stopniu, jak to czynił w ostatnich latach, WG czeka naprawdę ciekawe doświadczenie!

MiqT

Gracz, amator dobrej animacji, kina wszelkiego, smacznej książki oraz… wieczne dziecko. Człowiek lubujący się w ciekawych dyskusjach, często idący na przekór wszystkim. Posiadacz bardzo specyficznego poczucia humoru, dzięki czemu skutecznie segreguje grono swoich znajomych. A tak ogólnie to misio do rany przyłóż.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.