Blitz – patch 2.6

Witajcie,
aktualizacja 2.6 w WoT Blitz najprawdopodobniej pojawi się już 10 lutego, a w niej oprócz nowej linii niemieckich czołgów lekkich:
A0sjGlaho8c
zobaczymy także zmienioną mapę Middleburg. Zmodyfikowana zostanie góra, co widać po minimapie. Poniżej również kilka screenów z miasta:
q-QpF1d4YW8 8LCrnXDreMg d-28-1-AhIo P6iiW74OzPg RRfnlrHxguU VT75wTvkAkM
Kolejną zmianą, która pojawi się w nadchodzącej aktualizacji, będzie zmiana mechaniki pocisków. Będzie ona nieco przypominała tę z wersji pecetowej. Często mieliśmy sytuacje, podczas których pocisk zatrzymywał się na betonowym murku czy też na zwykłym płotku, nie zadając przy tym uszkodzeń przeciwnikowi będącemu za nim. Dzięki nadchodzącemu patchowi się to zmieni – pociski nie będą już się zatrzymywały na obiektach otoczenia, po prostu będą niszczyły przeszkodę, a następnie penetrowały pancerz przeciwnika.
Będąc nadal w tym temacie, warto także wspomnieć o trafieniach po rykoszecie.
W patchu 2.6 zostanie wprowadzony nowy mechanizm rykoszetów. Innowacją będzie to, że pocisk, który zrykoszetuje, będzie w stanie zadać obrażenia innemu pojazdowi. Nie wiadomo jednak, ile tak naprawdę pocisk po rykoszecie straci swojej początkowej penetracji. Całość najlepiej zobrazuje poniższy obrazek:12666510_932675490113175_392904447_n
Jeżeli chodzi o sale treningowe – najprawdopodobniej pojawią się dopiero w nadchodzących aktualizacjach (być może 2,7 lub 2,8).
Wielu z Was zapewne czekało na amerykańskiego magazynkowca, mam tu na myśli T57 Heavy – na razie stoi on pod znakiem zapytania, o ile wiadomo były problemy ze zbalanasowaniem tego potwora.
Mam nadzieję, że nic nie zostało pominięte w tym krótkim newsie na temat nadchodzącego patcha 🙂 W każdym razie śledźcie nasze najnowsze wpisy 🙂
Kuio

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.