Regularne MT. Subiektywnie słów kilka

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

5 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Pr0_MiRo_2fab4You_PL2001

Witam “Ma poprawny i bardzo opancerzony przód” co to znaczy że ma poprawy przód?
i kolejny cytat “Wielu dowódców jest zaślepionych wadami niewielkiej alfy pionowej” przecież alfa to średnie obrażenia działa… a opuszczanie działa depresja podnoszenia to elewacja…

GuardianW

”Który pojazd jest dla was najlepszy i najgorszy?”
Dla mnie najlepszy to Pershing i Panther II, a najgorszy to Centurion Mk I, współczesny Challenger ma zmodyfikowany kadłub właśnie tego czołgu i przez to jest 100 lat za amerykanami i niemcami, ok murzynami też.

RedDragon05

A dla mnie właśnie Pershing był najlepszym czołgiem 8 poziomu jakim grałem. Może i nie byłem na nim szczególne dobry, ale kocham tą linię.

Neoros

To dlaczego sam nie napiszesz poradnika jak grać czołgami w tej linii? Skoro ja mogłem napisać artykuł, który tutaj publikują, to dlaczego nie ty?

RedDragon05

Spokojnie tygrysie. J.W. Napisał ktoś zadałeś pytanie: “Który pojazd jest dla was najlepszy i najgorszy?” A ja odpisałem zaczynając od “A według mnie…”… Po co ta agresja? Nie mam czołgu w garażu, nie mam więc teraz porównania z tym co jest w porównaniu do tego co było. Dodatkowo ludzie mają skłonność do podkoloryzowania wspomnień – dlatego taki poradnik napisany przeze mnie nie niósłby żadnej wartości, poza nostalgicznymi wspomnieniami. (^-^)

Edit.
Nie wiem jak to jest z STA-1, ale grając u znajomego Typem 61 oraz STB-1, oraz moim STA-2 stwierdzam, że działa w ruchu są bardzo celne, czasami nawet mam wrażenie, że celniejsze niż w Pattonach.