Nowa gałąź francuskich HT ?! Czołgi lekkie IX i X poziomu ?!

Na serwerze chińskim burza mózgów. Dostaliśmy informacje od naszego informatora, że na serwerze chińskim będzie inny amerykański czołg lekki X tieru – nazwy i modelu jeszcze nie podano. Wargaming szykuje więcej czołgów lekkich, na razie pod serwer chiński i to nie tylko same X, ale też IX z każdej nacji. Dodatkowo reaktywują francuskie HT, a na przedsmak ma pojawić się w sklepach AMX M4 mle 49 – kiedy jeszcze nie wiadomo.

amx_m4_1949_3

Modele czołgów mają tylko Chińczycy, natomiast inni SuperTesterzy mają tylko informacje od działu modelingu. WG robi nowe czołgi lekkie ze względu na zamknięte mapy, przez co LT straciły na znaczeniu, co z kolei wpłynęło na zachowanie artylerii, która zamiast być anty-camp i zmuszać graczy do gry bardziej mobilnej – spowodowała styl bardziej defensywny – dlatego nowe LT są planowane i testowane. Równo z nimi testuje się nowe mapy – lecz wciąż nie będą to mapy otwarte.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

7 komentarzy

  1. Mariusz pisze:

    Już chyba sami się pogubili.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.