Q&A 28.12.2015 r.

Kilka odpowiedzi Storma

– P: Po zniszczeniu nie mogę się przełączyć na żadnego innego sojusznika, a jak się przełączę to nie widzę zniszczonych modułów w jego czołgu. To zamierzone? O: To błąd.
– P: Jakie zmiany zaszły w planach deweloperów po wpadce z Rubicon-em i patchem 10.0? O: Niczego powiedzieć nie mogę.
– P: Od pół roku jest błąd w grze, który nie został naprawiony. Karta graficzna jaką posiadam to Intel GMA 4500MHD O: Sterowniki zaktualizowane ?
– P: Jeden z rosyjskich youtuberów w swoim filmie powiedział: ” Do działu deweloperów czołgów powrócą: Serb, Storm, Pankov, Makarov, Kislyj” Na jakie stanowisko wrócisz ? Dyrektor Techniczny ? Producent Projektu ? O: A na jakie mogę wrócić skoro już tu jestem.
– Jeden z graczy stwierdził, że najlepszym rozwiązaniem problemów z grą byłoby, gdyby deweloperzy poszczególnych działów grali z graczami streamy raz na tydzień czy raz na dwa tygodnie.To pozwoliłoby pozbyć się błędów z gry.
– P: Dobry człowieku spójrz na tickety wysyłane do supportu o zgłaszanych błędach, niektóre powtarzają się rok w rok. Nic z tym nie zrobiono.O: no niestety pocieszyć Cię nie mogę.
– P: Ja rozumiem testy testami, ale trzeba też wysłuchiwać tego co mają do powiedzenia gracze. Jeśli większość się zgodzi co do zmian parametrów danego czołgu to dlaczego tego nie zmienić? O: Zapomniałeś o jednej rzeczy – do tego potrzebne są jeszcze statystyki.
– P: Dam podpowiedź jak naprawiać błędy na mapach. Zakładacie temat na forum „Mapy” i tam gracze zgłaszają błędy do poszczególnych map. Jak w którymś poście odnośnie danej mapy nazbiera się dość dużo opinii, to wtedy dział deweloperów przystępuje do analizy i naprawy poszczególnej mapy. O:bardzo zabawne, a później to samo z czołgami ?
– P: Co to jest Excalibur ? O: Miecz Króla Artura.
– P: Czy są jakieś plany co do Obj 268 w najbliższym czasie ? O: Nie
– P: jakie są plany na 2016 r.? O: Rozległe, a tak poważnie planujemy pozamykać wiele starych spraw.
– Ponadto w Blitz rozpoczęto się testowanie MM +/- 1

3 komentarze

 1. Fido pisze:

  WG nie chce zdradzać żadnych szczegółów żeby gracze później nie wytykali palcami. Storm stał się od momentu wtopy z patchem 10.0 bardzo zamknięty.

 2. Faza9_ pisze:

  Bez sensu te Q&A. Ciągle są pytania i wiecznie brak odpowiedzi. Nie wiem jaki sens jest je zadawać. Przecież WG i tak ma wywalone na nasze opinie …

 3. iBlackLagoon pisze:

  Obj 268 – powinni dać temu OP niszczycielowi realne wymiary.
  http://i811.photobucket.com/albums/zz31/KQHA0051/IS8_Obj268size.jpg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.