Pierwsze sobotnie spotkanie z unikalnymi czołgami na hitboxsie.

logo hitbox

Jako, że oficjalnie jesteśmy współpracownikami społeczności WG, postanowiliśmy wyjść jeszcze bardziej z kreatywnymi pomysłami i wynegocjowaliśmy dla Was kilka bardzo fajnych opcji. Już jutro, to znaczy w sobotę 28 listopada o godzinie 17 rozpoczynamy pierwszy stream  dotyczący rzadkich i unikalnych czołgów. Na pierwszy plan idzie T22 sr, tak więc będziemy dla Was specjalnie opisywać, grać w plutonach i odpowiadać przez godzinę na temat tego czołgu. Prócz tego że będziemy mogli z Wami w końcu porozmawiać na żywo wylosujemy także kilka ciekawych nagród. Jeśli jesteście ciekawi to są to czołgi premium z niemieckiego drzewka medów:

  • Panther 8.8
  • dwa T-25
  • dwa Pz.Kpfw. S35 739 (f)

Czyli naprawdę kilka fajnych czołgów  tym jedna 8 tieru. Wybierzemy też czołg na następny stream. Zapytacie pewnie jak nas można spotkać oraz gdzie o tej 17 się zalogować? Adres streamu to: http://www.hitbox.tv/rykoszetinfo – na czacie mogą pisać tylko zarejestrowani użytkownicy. Prowadzącym jest niejaki Simon, który będzie się opiekował Waszym „czołgowym” streamem. Dzięki uprzejmości Seby_S pomysłodawcy i założyciela dedykowanego  TSa (wot-ts.pl) oraz Karty gracza będziemy mogli z Wami porozmawiać na żywo na kanale: rykoszet.wot-ts.pl. 

Wiecie już gdzie i jak, jeszcze warto abyśmy Was zapoznali kiedy będziemy streamować:

  • sobota godzina 17-18 (może dłużej jeśli będziecie chcieli);
  • losowy dzień tygodnia(poniedziałek-piątek) od godziny 21, info podamy dzień wcześniej.

Jeśli jesteście ciekawi czy warto „zbijać misje” na T22 zapraszamy do przeczytania poniższego artykułu i obejrzenia filmu.

http://rykoszet.info/2015/11/25/czolgi-ktorych-nie-kupicie-w-sklepie-1-t-22sr/

Do jutra czołgiści i czołgistki.

 

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

1 Response

  1. ewokgoeth pisze:

    wybaczcie, ale ja nawet nie bede probowlal robic misji na t-22sr…
    za ciezkie do wykonania dla przecietnego gracza…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.