Kolejne bany sypią się jak płatki śniegu

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

8 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Briii

Grasz bez klanu no cóż ja mam klan i zrób misję ostatnie 2 sam powodzenia. Ja już mam t22 2 jest ********* a ban banem, czy misje zostaną zresetowane wątpię bo nie którzy po banie mają t22 nie został im usunięty pozdrawiam cieplutko 2 tanki wpadły 260 i t22 jeszcze kampania ob 907 naprawdę sweet.

mlodymasturbiX

Ja na nich donioslem i sie udao. Ja mam dopero frajde.

BOB

Jak ktoś napisze na czacie by “pomóc” mu w misji to lepiej go przebijać albo uciekać na drugą stronę mapy. Jak go nie będziesz przebijać i potem napisze “tnx” to módl się żeby dobry człowiek się nie znalazł.

jaro

Hollen faktycznie odkryłeś Amerykę , zawsze znajdziesz jakieś luki jak to w życiu ,pytanie kto chce z nich skorzystać ? jaką masz kolego satysfakcje z tego że zdobyłeś jakiś czołg w “ustawce” i poszedłeś na łatwiznę. Właśnie ktoś taki jest dla mnie po prostu cipką która sama sobie nie może poradzić.

Hollen

WG winny a nie gracze wykorzystujący luki w grze. Wystarczy w MM zablokować możliwość wystąpienia w bitwie większej liczby graczy z np jednego klanu (5). I po kłopocie.
A pomidorom zawsze **** piecze, więc ****ą się, że sami na to nie wpadli😠

BOB

To jest tako wielko konpiracje ze sie wpale niemiesci.

jaro

Powinni im zabrać konta i wywalić na zbity ryj , ja gram sam bez żadnych klanów dla przyjemności a tacy cwaniacy zmawiają się ze sobą aby tylko ugrać jakiś czołg , banda baranów.

Faza9_

Fajnie wiedzieć że taka komórka w WG działa.