Kolejne bany sypią się jak płatki śniegu

Pamiętacie wieści o klanie FAME i karach? Kolejne dwa klany załapały się na bany za tak zwane „ustawki T22”.

Są to:

A FAME ma już 13 graczy wyautowanych.

Ban trwa tydzień i następuje reset misji na czołg T22. Zadaliśmy pytanie WG ile osób do tej pory dostało kary za nieuczciwą grę. Jeśli dostaniemy jakieś wieści od razu Was poinformujemy. Gj WG.

 

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

8 komentarzy

 1. Briii pisze:

  Grasz bez klanu no cóż ja mam klan i zrób misję ostatnie 2 sam powodzenia. Ja już mam t22 2 jest ********* a ban banem, czy misje zostaną zresetowane wątpię bo nie którzy po banie mają t22 nie został im usunięty pozdrawiam cieplutko 2 tanki wpadły 260 i t22 jeszcze kampania ob 907 naprawdę sweet.

 2. mlodymasturbiX pisze:

  Ja na nich donioslem i sie udao. Ja mam dopero frajde.

 3. BOB pisze:

  Jak ktoś napisze na czacie by „pomóc” mu w misji to lepiej go przebijać albo uciekać na drugą stronę mapy. Jak go nie będziesz przebijać i potem napisze „tnx” to módl się żeby dobry człowiek się nie znalazł.

 4. jaro pisze:

  Hollen faktycznie odkryłeś Amerykę , zawsze znajdziesz jakieś luki jak to w życiu ,pytanie kto chce z nich skorzystać ? jaką masz kolego satysfakcje z tego że zdobyłeś jakiś czołg w „ustawce” i poszedłeś na łatwiznę. Właśnie ktoś taki jest dla mnie po prostu cipką która sama sobie nie może poradzić.

 5. Hollen pisze:

  WG winny a nie gracze wykorzystujący luki w grze. Wystarczy w MM zablokować możliwość wystąpienia w bitwie większej liczby graczy z np jednego klanu (5). I po kłopocie.
  A pomidorom zawsze **** piecze, więc ****ą się, że sami na to nie wpadli😠

 6. BOB pisze:

  To jest tako wielko konpiracje ze sie wpale niemiesci.

 7. jaro pisze:

  Powinni im zabrać konta i wywalić na zbity ryj , ja gram sam bez żadnych klanów dla przyjemności a tacy cwaniacy zmawiają się ze sobą aby tylko ugrać jakiś czołg , banda baranów.

 8. Faza9_ pisze:

  Fajnie wiedzieć że taka komórka w WG działa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.