BAPI rozda kredyty i doświadczenie

261286

Dowódcy. Rewolucja w WoT ESL – bardzo ważna zmiana.

Jesteśmy szczęśliwi, mogąc ogłosić, że po patchu 9.12 do World of Tanks, kredyty i doświadczenie zaczną przysługiwać graczom w bitwach specjalnych przeprowadzonych z pomocą Battle API. To oznacza, że mamy przed sobą nową drogę rozwoju i zdecydowanie nowe możliwości dla e-sportu w WoT. Ilość kredytów i doświadczenia, które dostaniecie w meczach BAPI będzie dokładnie taka, jak podczas Bitew Rankingowych. Co więcej, nie ma kosztów naprawy, co daje Wam kolejny powód, żeby zacząć grać w ESL!

 

Jakich konkurencji możemy się spodziewać? Dzięki tej ważnej zmianie, możemy się skupić na tworzeniu nowych konkurencji, w których mogą grać wszyscy. Kilka przykładów poniżej:

  • Drabinka 7vs7 wprowadzająca możliwość ćwiczenia, zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów.
  • Nowe drabinki „for fun” dla amatorów
  • Nowy system matchmakingu ESL, znany jako „Versus”
  • Nowe ligi i turnieje w Europie.
  • Nowe ligi i turnieje w sekcjach narodowych.

To tylko kilka pomysłów, ale możliwości są teraz nieskończone i liczymy na naszą społeczność w sprawie dzielenia się nowymi pomysłami. Co chcielibyście zobaczyć w ESL?

Dajcie znać w komentarzach – link gdzie komentować poniżej!

BAPI to receive Credits and Experience

 

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments