Zderzenie Społeczności – Siemka PL Edition!

Clash of Communities – Siemka PL Edition!

Witajcie w kolejnym konkursie z serii Zderzenie Społeczności! W ciągu nastepnych dwóch tygodni społeczność angielska i polska spotkają się i sprawdzą swoje umiejętności na polu bitwy!

W czasie ostatniej edycji Anglicy zmiażdżyli Niemców, ale co tu dużo mówić – historycznie ta sztuczka udaje się z pomocą Polaków. Teraz to my i angielska społeczność staną do boju przeciw sobie – czas pokazać, kto lepiej walczy! My mamy taktykę, czołgi, klany, złoto,  schabowe, cebulę i rozmaite rekwizyty, więc nie oczekuję innego wyniku niż zwycięstwo (zwłaszcza, że przedstawiciele zespołu ds. angielskiej społeczności założyli się o piwo, więc nie możemy odpuścić)!

Możecie stanąć do walki po stronie polskiej (oczywiście!) lub angielskiej poprzez zamieszczenie wpisu w tym wątku. Po zamieszczeniu Waszego wyniku w jednym z wątków, zostaniecie zakwalifikowani jako wojownicy walczący dla tej społeczności. Ważna uwaga: nie musicie być Polakami, żeby walczyć w polskim zespole – podobnie, jak nie musicie być Anglikami, by wystartować w barwach angielskich!

Dajcie znać znajomym – jeśli ktoś nie jest Polakiem a chce do nas dołączyć, niech użyje

translatora do napisania posta! Dobra komunikacja to podstawa a jeśli nie może być dobra, to niech chociaż będzie śmieszna!

Szczegóły wydarzenia i zasady

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.