Otwieramy nowy fanpage na FB dla Armored Warfare

W związku z tym, że jakiś czas temu obiecaliśmy Wam nie mieszanie różnych gier w jednym fanpage’u, postanowiliśmy oddzielić informacje „WoTowskie” od „Armoredowskich”. Czyli na obecną chwilę prowadzimy TRZY kanały informacyjne zajmujące się grami.

Armored Warfare Polska – gdzie znajdziecie informacje odnośnie Armored Warfare (najnowszy news dotyczy nowej hot prezenterki);

World of Tanks Polska – to znacie ale muszę napisać co tutaj znajdziecie. WoT’a, WoT Blitz i na konsole, WoT Generals (na razie mało informacji, ale może ktoś będzie chciał się tym zająć :P);

World of Warships Polska – czyli tak zwane okręty, a już niedługo na tym kanale znajdziecie info odnośnie nowego polskiego okrętu ORP Błyskawica, który niebawem pojawi się na wodach WoWs’a.

Oczywiście wszystkie artykuły pojawiają się na naszej stronie RYKOSZET.INFO

Skoro już jest tyle linków, to dorzucę jeszcze kilka osób, z którymi współpracujemy bliżej lub dalej :).

Osoby, strony i portale (w kolejności podanej na stronie):

A na koniec dwie informacje, które ucieszą Was pewnie tak samo jak nas. Będziemy mieli dla Was dwa fajne konkursy z bardzo ciekawymi nagrodami. Zarówno do WoTa, jak i do AW! Nagrodami będzie gold i czołgi, także kolekcjonerskie. 

Pozdrawiamy!
Redakcja RYKOSZET.INFO

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

2 komentarze

  1. Fido pisze:

    A co tu się rozdrabniać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.