Youtuber – Grzechu40

11883834_876195079096397_8906313557532121933_o

Od redakcji:

Grzechu40 jako jeden z niewielu „zagrajmerów” i „wotowców” prócz dobrego poziomu gampleya przedstawia bardzo ciekawe tło historyczne i merytoryczne swoich filmów. Każdy z opisanych czołgów miał (tak miał ponieważ „niezależny” YouTube skasował mu konto i musi od zaczynać od początku) dokładny opis i sprostowanie dotyczące tego jak było w naprawdę i jak wygląda rzeczywistość według WG. A oprócz tego jego wypowiedzi zahaczają o świństwa, co dodaje smaczku gdy się go słucha. Prosiaczki i prosiątka wszystkich narodów łączcie się.”

 

A teraz oddajemy głos Grzechowi40.


„Witam serdecznie!

Wszystkich, którzy lubią gry oraz ciekawe tematy zapraszam do oglądania i subskrybowania nowego kanału YT: Grzechu40. Pojawi się na nim wiele świetnych produkcji w tym sam World of Tanks. Zapytacie co w tym takiego niesamowitego? To, że moje materiały zawsze łączyły w sobie przyjemne z pożytecznym… Grę, świetną zabawę i ciekawostki. Dawniej w Gothicu opowiadałem o mitologii Germańskiej i Słowiańskiej. W Mafii o USA z lat trzydziestych, w Stalkerze o tym co wydarzyło się w reaktorze Czernobylskim nr. 4. A w WOT o konstrukcjach pancernych. Wszystko okraszone było śmiesznym komentarzem i masą dobrej zabawy ( nie bez powodu poprzedni kanał Grzechu40 miał prawie 10 mln wyświetleń, stare materiały przepadły, kanał został zamknięty ale powstaje niczym feniks z popiołów). Jeszcze raz gorąco zapraszam!”

Adres kanału YouTube – nowego: Grzechu 40
Adres FP na FAceBooku: https://www.facebook.com/Grzechu40fanpage

 

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.