Continental Rumble!

Jak informuje oficjalny portal:

Dowódcy!

Prosiliście i otrzymacie. Po olbrzymiej liczbie żądań ze strony Społeczności Wargaming zdecydowaliśmy, że najlepsze zespoły z serwerów EU oraz RU wezmą udział w wydarzeniu o nazwie „Continental Rumble”, które odbędzie się 17 października wPoznań Game Arena. Zawodnicy będą się starać bezbłędnie wykorzystać swoje najlepsze strategie i zagrywki taktyczne, aby zdobyć jak największy kawałek z puli nagród o wartości 100 000 USD.

Reprezentantami rosyjskiego serwera będą mistrzowie Sezonu 1 Wargaming.net League RU, Natus Vincere (Na’Vi), oraz mistrzowie Sezonu 1 WGL EU, znani dotychczas jako Virtus.Pro. Pozostałe zespoły zostaną wyłonione w drodze turniejów kwalifikacyjnych pomiędzy drużynami z miejsc od drugiego do siódmego Sezonu 1 WGL.

 

Więcej informacji już wkrótce. Do zobaczenia na polu bitwy!

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.