Podsumowanie trzy dniowej akcji charytatywnej dla małej Lilki

1a1ca9da9676f773med

Jak podaje pettaks na forum WoT, informował o postępach rodziców małej Lilki, oto co napisali:

„Dziękuję wam wszystkim i każdemu z osobna za to, że tak zaangażowaliście się w walkę o to bym mogła żyć. Dzięki waszym gestom kiedyś będę mogła być dorosła i będę mogła dołączyć do waszego grona czołgistów, wtedy razem będziemy walczyć. Dzięki wam jestem dużo bliżej do wyjazdu do Niemiec na operację gdzie Pan Doktor da mi drugie życie. Pozdrawia was mała czołgistka Lilia”

Dalej sam pettaks pisze od siebie:

„W swoim imieniu również chciałbym podziękować wszystkim którzy wzięli udział w całej akcji, za jej organizację, za pomoc, za udział i za wpłaty. Szczególnie dziękuję Ślicznotce, Huntusowi, MrOmenowi i Linetowi. Dziękuję wszystkim tym którzy ufundowali nagrody, a przede wszystkim dziękuje tym którzy byli znami przez te dni i przelali swoje ciężko zarobione pieniążki nie ważne czy to 5/10/100 zł i wiecej. Liczy się gest. Dziękuję naprawdę z całego serca tymbardziej, że zakładając temat z prośbą o pomoc jako wujek Lilki nie liczyłem na taki odzew. Nie spodziewałem się takiego efektu. Mimo iż Ślicznotka jeszcze nie podliczyła całości naprawdę jest to spora suma. „

A teraz dochodzimy do samego podsumowania zrobionego przez Ślicznotkę:

Łączna suma zebrana przez streamerów to 25 074 (należy jeszcze odliczyć podatek który pobiera PayPal). Cała kwota zostanie przekazana bezpośrednio na stronę fundacji. Do tego dochodzi jeszcze około 18 000 wpłaconych bezpośrednio przez stronę https://www.siepomaga.pl/lilka

 

Jeśli chodzi o nagrody dla fundatorów zapraszamy na link do postu na forum o Lilce.

Tutaj macie natomiast listę ludzi/organizacji/firm/klanów/drużyn e-sportowych, które dołożyły się do tej niesamowitej akcji.


barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.