🇺🇸 T78 w obiektywie
Tym razem garść zdjęć amerykańskiego niszczyciela premium VI poziomu, T78 prosto z pól bitewnych.
➡ Charakterystykę możecie sprawdzić tutaj.
Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.
Ź: WoT Express
Bin4r
Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!
Twitch.tv - Zurugula
Brak wierzchołka drzewka od:
Prosto z Supertestu / World of Tanks
Prosto z Supertestu: nowy prototyp mapy „Serpentine”
21:28, 16 czerwca 2026
Prosto z Supertestu / World of Tanks
Prosto z Supertestu: nowy prototyp mapy „Radar”
15:53, 15 czerwca 2026
System doboru: zmiany gotowe do wdrożeni, a kolejne wkrótce
18:05, 1 czerwca 2026
System doboru: zmiany gotowe do wdrożeni, a kolejne wkrótce
18:05, 1 czerwca 2026
8 nowych pojazdów w plikach Testu Publicznego wersji 2.3
19:47, 18 maja 2026
Facebookowa Grupa Wot
Facebookowa Grupa WoWs
War Thunder na Facebooku

Helcat po nerfach jakie dostał nie jest tankiem godnym polecenia, a ten jest podobny tylko z drobnymi pogorszeniami, więc jeżeli ktoś chce go wybrać, oczekując że będzie dobrym wyborem tylko może się łudzić.
O to kiedys w premkach chodziło, ciut gorsze by szkolily zaloge i zarabiały ale widze spolecznosc wota juz przywykla to łope prem tunkow a stara szkola ją nie zadowlala XD
Przegiętymi premkami mogą być tylko ruskie czołgi 🙂 Pozostałe da się poprawnie zbalansować.
Wszyscy się teraz rzucili na robienie francuski kołowców. A to nie ma sensu. Trzeba chwilę poczekać jak zaraz wprowadzą ruskie, które będą lepiej jeździć, strzelać, będą mieć lepszy zasięg widzenia i przede wszystkim będą odbijać. No i oczywiście to będą naleśniki z karłowatą, 4-5 osobową załogą.
Czuwaj.
I owszem kiedyś tak, lecz od tego kiedyś gra uległa przeobrażeniu (trudno się dziwić bo nic nie stoi w miejscu) i to co było kiedyś to przeszłość, dzisiaj liczą się inne walory w związku ze mianami które nastąpiły. I nie mam nic przeciwko temu żeby twórcy wrócili do korzeni, ale oni chyba maja inny pomysł na tą grę.