Supertest: dwa odcienie Charkowa, cz. 2

Trwa Supertest dwóch wersji mapy Charków. W obu przypadkach powiększyliśmy część mapy na której toczy się rozgrywka, przez co mapy powinny być przyjemniejsze dla wszystkich typów i poziomów pojazdów. Wersje z Supertestu różnią się zarówno w miejskiej, jak i otwartej części mapy.

Jedna wersja oferuje mniej przejazdów i przestrzałów w części miejskiej. Zmiany te mają ułatwić nawigację i wyróżnić strefę przeznaczoną dla czołgów ciężkich walczących w zwarciu. Część otwarta została powiększona, oferuje więcej kryjówek i przestrzałów.

Druga wersja jest bliższa oryginałowi, jeśli chodzi o miasto. Ilość przejazdów jest prawie taka sama, poza placem centralnym. Otwarta część mapy ma zróżnicowany krajobraz: płaska część jest dobra do snajpienia, ale wzgórza nadają się do aktywnego spotowania i gry z wykorzystaniem depresji dział. 

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.