Okręt dnia – Le Terrible

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
XD_PLAYER_XD

Parafrazując 1 zdanie: “Okręt na superteście był złomem”. Na nim, i po wypuszczeniu jest nadal gruzem. Jak to się zwykło mówić: WG trafiło z nazwą – okręt jest “straszny”, ale w negatywnym znaczeniu (czytaj strasznie słaby). XD

J_jW

Ten okręt jako t. VIII premium może być reprezentatywny dla całej linii (miejmy nadzieje, że pojawi się w przyszłości). Oczywiście dla linii tzw. kontrtorpedowców, gdzie na t. X mógłby pojawić się Mogador / Volta. Byłyby szanse na dwie linie francuskich niszczycieli, ale to pieśń przyszłości.

robertunio

Jak dla mnie niszczyciel bez dymu jest jak pancernik bez leczenia. Jest dużo recenzji nowej wersji tego okrętu, ale zdecydowana większość jest negatywna i trzeba mieć 19 perkowego kapitana żeby cokolwiek tym okrętem ugrać a przecież okręty premium mają służyć m.in. do szybszego szkolenia słabych kapitanów.