Wersja 1.2 – nowe stałe oferty w sklepie premium i emblematy

Kilka dodatkowych zmian w wersji 1.2:

 • Flagi Tadżykistanu i Turkmenistanu zostały dodane do emblematów w grze;

 • Naprawiono błąd, w wyniku którego nie było słychać dźwięków trafień;
 • Kara czasowa po wyjściu z klanu została skrócona z 48 do 24 godzin;
 • Pojazdy dodane do sklepu w grze:
  • STG;
  • FV201 (A45);
  • AMX Canon d’assault 105.
 • Ponadto dodano elementy personalizacji na kolejny sezon Bitew rankingowych: Style, odznaki.

via WoT Express

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

11 komentarzy

 1. NiezlySzajs pisze:

  No to kiedy dodadzą progetto?

  • Anonim pisze:

   Wtedy gdy Patriot, Skorpion G czy Defender. Zauważ, że do sklepu w grze trafiają maszynki nie wyróżniające się aż tak na tle reszty i na których WG zapewne nie zarobiło za dobrze (FV – 24k, AMX – 20k, STG – >35k, Patriot – >120k).

 2. Jano pisze:

  A kiedy zabiorą czwartego załoganta z z 7TB (białoruski). I ten załogant odmaszerowując mógł by ze sobą zabrać ten kibel co ma na kadłubie. I w ten oto prosty sposób mamy 7TP.

 3. Anonim pisze:

  Ciekawe czy nowo dodane pojazdy będą możliwe do zdobycia w ramach nadchodzącego Trade-in…

 4. Zofija pisze:

  Skrócenie do 24 godzin? OK!!!!
  W ogóle zarządzanie klanem mogliby usprawnić – mówię tu o najprostszych rzeczach wyszukiwanie klanów, wyświetlanie powiadomień o nierozpatrzonych zaproszeniach do klanu wewnątrz gry, Ustawienie aktualnych kryteriów naboru do klanu (zaawansowany automat w grze) , automatyczne rozliczanie kartonów, funkcjach wysyłania powiadomień do wszystkich klanowiczów, łączenie oddziałów klanowych w jeden klan – płynne przesuwanie graczy między oddziałami

  • Infamous pisze:

   Nigdy nie byłem prawdziwym dowódcą bo zawsze odpowiadała mi rola „żołnierza” podczas CW (ewentualnie zarządzanie tylko małą grupką na swojej flance). Obecnie mam swój klan z 5 kolegami tylko po to aby nie otrzymywać kolejnych zaproszeń do klanu. Mamy swego rodzaju L4 od czołgów. Mimo wszystko uważam, że na tyle co mam styczności z interfejsem o którym piszesz jako Dowódca-amator masz 100% racji w tym co piszesz. Zero jakiejkolwiek intuicji w tym wszystkim. Nawet fuzje powinny być dostępne. Za golda powiedzmy „od ręki
   „, a bez w ciągu 48h od podpisania „dokumentu” który znajdowałby się na stronie i jednocześnie informował twórców gry o takim ruchu danych klanów.

 5. ZenonJ pisze:

  Naprawiono błąd, w wyniku którego nie było słychać dźwięków trafień – uwierzę jak usłyszę :).
  Ale to dobra wiadomość, bo większość graczy, a przynajmniej ja ogarniam otrzymane trafienia na dźwięk a nie na wzrokowo. Ile to razy próbowałem przejechać gdzieś open i gdy przejechałem okazywało się ze zgarniałem bułę albo dwie

  • Anonim pisze:

   Ciekawe czy oprócz tego naprawili błąd ze znikaniem części dźwięku – miałem, jak jeszcze grałem, taki błąd, że znikał wszelaki dźwięk oprócz silnika i wystrzałów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.