Wersja 1.2 – nowe stałe oferty w sklepie premium i emblematy

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

11 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
NiezlySzajs

No to kiedy dodadzą progetto?

Anonimowo

Wtedy gdy Patriot, Skorpion G czy Defender. Zauważ, że do sklepu w grze trafiają maszynki nie wyróżniające się aż tak na tle reszty i na których WG zapewne nie zarobiło za dobrze (FV – 24k, AMX – 20k, STG – >35k, Patriot – >120k).

Jano

A kiedy zabiorą czwartego załoganta z z 7TB (białoruski). I ten załogant odmaszerowując mógł by ze sobą zabrać ten kibel co ma na kadłubie. I w ten oto prosty sposób mamy 7TP.

Anonimowo

Ciekawe czy nowo dodane pojazdy będą możliwe do zdobycia w ramach nadchodzącego Trade-in…

Falathi

Tak, będą możliwe.

Srutin

A kiedy Trade In? Październik?

Zofija

Skrócenie do 24 godzin? OK!!!!
W ogóle zarządzanie klanem mogliby usprawnić – mówię tu o najprostszych rzeczach wyszukiwanie klanów, wyświetlanie powiadomień o nierozpatrzonych zaproszeniach do klanu wewnątrz gry, Ustawienie aktualnych kryteriów naboru do klanu (zaawansowany automat w grze) , automatyczne rozliczanie kartonów, funkcjach wysyłania powiadomień do wszystkich klanowiczów, łączenie oddziałów klanowych w jeden klan – płynne przesuwanie graczy między oddziałami

Infamous

Nigdy nie byłem prawdziwym dowódcą bo zawsze odpowiadała mi rola “żołnierza” podczas CW (ewentualnie zarządzanie tylko małą grupką na swojej flance). Obecnie mam swój klan z 5 kolegami tylko po to aby nie otrzymywać kolejnych zaproszeń do klanu. Mamy swego rodzaju L4 od czołgów. Mimo wszystko uważam, że na tyle co mam styczności z interfejsem o którym piszesz jako Dowódca-amator masz 100% racji w tym co piszesz. Zero jakiejkolwiek intuicji w tym wszystkim. Nawet fuzje powinny być dostępne. Za golda powiedzmy “od ręki
“, a bez w ciągu 48h od podpisania “dokumentu” który znajdowałby się na stronie i jednocześnie informował twórców gry o takim ruchu danych klanów.

ZenonJ

Naprawiono błąd, w wyniku którego nie było słychać dźwięków trafień – uwierzę jak usłyszę :).
Ale to dobra wiadomość, bo większość graczy, a przynajmniej ja ogarniam otrzymane trafienia na dźwięk a nie na wzrokowo. Ile to razy próbowałem przejechać gdzieś open i gdy przejechałem okazywało się ze zgarniałem bułę albo dwie

Anonimowo

Ciekawe czy oprócz tego naprawili błąd ze znikaniem części dźwięku – miałem, jak jeszcze grałem, taki błąd, że znikał wszelaki dźwięk oprócz silnika i wystrzałów.