Nowy czołg premium w ofercie amerykańskiego serwera oraz zapowiedź halloweenowego trybu

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

18 komentarzy

 1. pomidorek pisze:

  najlepsze w relacji wg vs polscy gracze jest to, że ostatnio wg dało proste misje do zrobienia by zgarnąć za darmo vk premium 7 tieru

 2. Kamyk pisze:

  To będzie KanJpz105mm

 3. mariusz pisze:

  jak ja sie ciesze że przestałem grac w to dziadostwo. Najlepiej że jak wchodzę na rykoszet i czytam co Wg robi to bardziej jestem zadowolony że przestałem grać w WOT. W końcu człowiek ma na wszystko czas. Baardzoo Ci dziekuje WG bez twoich decyzji bym sie uzależnił od tej gry

  • taki sobie pisze:

   Jeżeli tak piszesz tzn że byłeś uzależniony od grania 😀 ja jakoś mam czas na grę , pracę i rozrywkę 😀

  • Anonim pisze:

   Problemem jesteś ty, nie WoT skoro nie potrafiłeś dawkować ilości spędzonej przed giereczką. Gra potrafi uzależnić (co zapewne też jest celem), ale to jak ze wszystkim. Najgorzej co może być to gdy do grania ciągną negatywne emocje (które np.: są wynikiem 5 porażek pod rząd) i wpadamy w tzw. tilt.

 4. Anonim pisze:

  Oby polaków nie pominęli 🙂

 5. PupkaWG pisze:

  Grsfika brzydka jak noc. Odgrzewany kotlet z tamtego roku z kosmetycznymi zmianami i oczywiście kupujcie więcej czołgów premium, bo po co nowe mapy?

 6. OopSAA pisze:

  Panhard EBR 75 is also an option

  • Borla pisze:

   The Panhard EBR 75 will be a regular branch tank, WG said they won’t release a premium wheeled vehicle before the branch.

   • wather pisze:

    So why Panhard is orange hm? 😉

    • Borla pisze:

     1. A lot of internally tested tanks started with placeholder premium status previously. For example the Bat.-Châtillon 25t AP and the Mäuschen. 🙂
     2. It makes no sense to release a premium vehicle with brand new mechanics until they are sure it can work in the current game bacause you can’t just remove a vehicle which can be bought for real money.

 7. wsz pisze:

  Kanon 3 pazdziernika a pojazd na tapecie IS-3 LUB IS-3A 🙂

 8. Piter pisze:

  Stawiam na Kanona 105

 9. GustawPol pisze:

  może znowu walka z gigantem

 10. lajt pisze:

  z obrazka to IS-3A 🙂

 11. olo pisze:

  KanonenJagdpanzer 105 – nigdy go nie było w sprzedaży 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.