Nowy czołg premium w ofercie amerykańskiego serwera oraz zapowiedź halloweenowego trybu

Jako że na serwerze EU dalej cisza i deweloperzy idą w klasykę, czyli wciąż piłowana jest promocja na CAX i WZ-120-1G FT, postanowiliśmy zajrzeć na serwer NA. Jak co miesiąc Community amerykańskiego serwera zapowiada zbliżające się eventy, promocje i oferty, jakie będą dostępne w najbliższym miesiącu.

Przede wszystkim na czołgistów czeka mnóstwo zniżek, odpowiednik europejskich misji „Wierzchołek Drzewka”, której bohaterem będzie włoski Progetto M40 mod. 65. Nie zabraknie też misji na zdobycie Asa Pancernego na konkretnych pojazdach, gdzie nagrodami są specjalne emblematy.

Ciekawostką jest jednak informacja, że serwer amerykański otrzymał rozpiskę pojazdów premium, które i w jakich dniach pojawią się w sklepie premium. Dodatkowo w dniach od 3 do 10 października w ofercie zagości zupełnie nowy czołg Premium, który nigdy wcześniej nie był do kupienia (przedsprzedaż). Ponadto od 10 do 22 października pojazd ten trafi do ogólnej sprzedaży. Redditorzy spekulują, że może to być radziecki SU-130PM, który ostatnio zawitał na Superteście niemniej wydaje mi się, że jest na to jeszcze zbyt wcześnie. A Wy jak myślicie, co to będzie za czołg? 😉

Przypuszczam, że podobnej oferty spodziewać się będziemy mogli również na naszym serwerze, gdyż w październikowych promocjach zapowiedziano już ofertę specjalną. Dla przypomnienia:

Niemieckie pojednanie – 3 — 9 października: Jeśli planowaliście dodać więcej czołgów niemieckich do Waszego garażu, to ta oferta na pewno Was do tego przekona! Przygotujcie się do świętowania niemieckiego pojednania oraz wspaniałych zniżek.

Mimochodem wspomniano również, że w dniach od 18 do 22 października pojawi się halloweenowe wydarzenie: „Przygotuj się na duet przerażających zmechanizowanych potworów na Halloween! Podpowiedź: są ciężkie, a każdy z nich jest innego poziomu i nacji.”

Na screenie powyżej znajduje się jeden z wspomnianych pojazdów.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

18 komentarzy

 1. pomidorek pisze:

  najlepsze w relacji wg vs polscy gracze jest to, że ostatnio wg dało proste misje do zrobienia by zgarnąć za darmo vk premium 7 tieru

 2. Kamyk pisze:

  To będzie KanJpz105mm

 3. mariusz pisze:

  jak ja sie ciesze że przestałem grac w to dziadostwo. Najlepiej że jak wchodzę na rykoszet i czytam co Wg robi to bardziej jestem zadowolony że przestałem grać w WOT. W końcu człowiek ma na wszystko czas. Baardzoo Ci dziekuje WG bez twoich decyzji bym sie uzależnił od tej gry

  • taki sobie pisze:

   Jeżeli tak piszesz tzn że byłeś uzależniony od grania 😀 ja jakoś mam czas na grę , pracę i rozrywkę 😀

  • Anonim pisze:

   Problemem jesteś ty, nie WoT skoro nie potrafiłeś dawkować ilości spędzonej przed giereczką. Gra potrafi uzależnić (co zapewne też jest celem), ale to jak ze wszystkim. Najgorzej co może być to gdy do grania ciągną negatywne emocje (które np.: są wynikiem 5 porażek pod rząd) i wpadamy w tzw. tilt.

 4. Anonim pisze:

  Oby polaków nie pominęli 🙂

 5. PupkaWG pisze:

  Grsfika brzydka jak noc. Odgrzewany kotlet z tamtego roku z kosmetycznymi zmianami i oczywiście kupujcie więcej czołgów premium, bo po co nowe mapy?

 6. OopSAA pisze:

  Panhard EBR 75 is also an option

  • Borla pisze:

   The Panhard EBR 75 will be a regular branch tank, WG said they won’t release a premium wheeled vehicle before the branch.

   • wather pisze:

    So why Panhard is orange hm? 😉

    • Borla pisze:

     1. A lot of internally tested tanks started with placeholder premium status previously. For example the Bat.-Châtillon 25t AP and the Mäuschen. 🙂
     2. It makes no sense to release a premium vehicle with brand new mechanics until they are sure it can work in the current game bacause you can’t just remove a vehicle which can be bought for real money.

 7. wsz pisze:

  Kanon 3 pazdziernika a pojazd na tapecie IS-3 LUB IS-3A 🙂

 8. Piter pisze:

  Stawiam na Kanona 105

 9. GustawPol pisze:

  może znowu walka z gigantem

 10. lajt pisze:

  z obrazka to IS-3A 🙂

 11. olo pisze:

  KanonenJagdpanzer 105 – nigdy go nie było w sprzedaży 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.