Wersja 1.2 – IS-3A (T)

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

13 komentarzy

 1. robertunio napisał(a):

  Ja mam IS-3A w garażu. WG wypuściło go parę lat temu. Ten nowy IS-3A to modyfikacja istniejącego czołgu czy zupełnie nowy pojazd? Dodatkowo sprawę gmatwają dwa oznaczenia – IS-3A i IS-3A(T). Będę wdzięczny za wyjaśnienie.

 2. Hornet napisał(a):

  Miałem sprzedałem … teraz będę odkupywal gdyby ten czołg pojawił się z magazynkiem ….

 3. since 2012 napisał(a):

  Trochę to jest żart z tym pojazdem is3 z magazynkiem no super. Tego na 8 brakuje, chyba nieźle im się kasa nie zgadza. Proponowałbym zająć się grą i graczami a nie sponsorowaniem wszystkiego i tworzenie super kampanii reklamowych. Znając życie przejdzie testy pomyślnie a może dostanie buffa i na kalendarz adwentowy jak znalazł.

 4. GraczWoT napisał(a):

  ciekawe jak to będzie wyglądało po wprowadzeniu tego HT jeśli ktoś ma IS-3A w garażu ??

 5. Krogoth napisał(a):

  Ten system ładowania był unikatem Włochów. Nie powinno się tego kopiować do ZSRR… Ale cóż… Czołgi Radzieckie muszą być zawsze „naj”…

 6. Anonim napisał(a):

  Co z tego, że szybko skupia jak celność nadal tragiczna i celowanie w weakpointy nawet na dość bliskim dystansie to jedna wielka loteria. Niemniej magazynek wygląda obiecująco i zapewne w części sytuacji będzie wybawieniem, gdy trzeba kogoś wykończyć, a pestka poleci w siną dal/glebę (gorzej jak wszystkie pestki będą miały tą samą tendencję…).

 7. czepialski napisał(a):

  czas przeładowania ~11sek, a średni dmg ponad 4k… dobry screen… a Wy ładnie napisaliście ładowanie ~12sek, średni dmg ~2k, ale za to szybkostrzelność 10…

 8. Grem napisał(a):

  WOW testerem jest jedna osoba z TDSTR albo ich pod klanów, ciekawe kto

 9. Mi napisał(a):

  szrot odżyje ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.