Wersja 1.2 – IS-3A (T)

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

13 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
robertunio

Ja mam IS-3A w garażu. WG wypuściło go parę lat temu. Ten nowy IS-3A to modyfikacja istniejącego czołgu czy zupełnie nowy pojazd? Dodatkowo sprawę gmatwają dwa oznaczenia – IS-3A i IS-3A(T). Będę wdzięczny za wyjaśnienie.

Hornet

Miałem sprzedałem … teraz będę odkupywal gdyby ten czołg pojawił się z magazynkiem ….

Hornet

Ps bez magazynka to straszne g…. . Nasz T50 Prot jest zdecydowanie lepszy.

since 2012

Trochę to jest żart z tym pojazdem is3 z magazynkiem no super. Tego na 8 brakuje, chyba nieźle im się kasa nie zgadza. Proponowałbym zająć się grą i graczami a nie sponsorowaniem wszystkiego i tworzenie super kampanii reklamowych. Znając życie przejdzie testy pomyślnie a może dostanie buffa i na kalendarz adwentowy jak znalazł.

GraczWoT

ciekawe jak to będzie wyglądało po wprowadzeniu tego HT jeśli ktoś ma IS-3A w garażu ??

Krogoth

Ten system ładowania był unikatem Włochów. Nie powinno się tego kopiować do ZSRR… Ale cóż… Czołgi Radzieckie muszą być zawsze “naj”…

Anonimowo

Co z tego, że szybko skupia jak celność nadal tragiczna i celowanie w weakpointy nawet na dość bliskim dystansie to jedna wielka loteria. Niemniej magazynek wygląda obiecująco i zapewne w części sytuacji będzie wybawieniem, gdy trzeba kogoś wykończyć, a pestka poleci w siną dal/glebę (gorzej jak wszystkie pestki będą miały tą samą tendencję…).

czepialski

czas przeładowania ~11sek, a średni dmg ponad 4k… dobry screen… a Wy ładnie napisaliście ładowanie ~12sek, średni dmg ~2k, ale za to szybkostrzelność 10…

Grem

WOW testerem jest jedna osoba z TDSTR albo ich pod klanów, ciekawe kto

TheEliasz

XD to Binar zrobil screena z menu porównywania

Mi

szrot odżyje ?

Anonimowo

Ale tylko jako premka w pakiecie ze złotem za 300 zł