Rykoszet na toruńskim Coperniconie

 

Już dziś (czyli w piątek 14 września) o godzinie 19:00 uczestnicy konwentu Copernicon będą mogli spotkać się z jednym z naszych redakcyjnych kolegów barulą. Będzie on prowadził prelekcje dotyczącą World of Tanks oraz World of Warships, ale znając jego niestandardowe podejście może wyjść coś zupełnie innego. Spotkanie odbędzie się na Wydziale matematyki i informatyki UMK w sali SS2 (sala prelekcyjna BGE), gdzie będziecie mogli zadawać pytania oraz zdobywać nagrody – tak mamy dla Was kody przekazane przez firmę Wargaming.

Pełen program imprezy znajdziecie pod tym linkiem.

A tutaj krótki opis spotkanie, który musieliśmy przedstawić organizatorom:

Graliście w World of Tanks lub World of Warships? My nad tymi grami spędzamy po kilka godzin dziennie. Chcecie się dowiedzieć o nowej linii polskich czołgów i posłuchać o polskich okrętach? Jeśli tak, to spotkanie z nami jest tym czego Wam brakowało. Jako osoby tworzące blog RYKOSZET.INFO zajmujemy się newsami, tworzeniem filmów, streamów oraz komentowaniem turniejów WOT/WoWs. Podzielimy się z Wami także wiedzą o testowaniu pojazdów przed wprowadzeniem do gry. Podczas prelekcji nagrody za aktywność!

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

4 komentarze

 1. XD pisze:

  Co można powiedzieć o wocie? Chyba nie o super balansie, jeszcze lepszym MM, arcie i RNG.
  A przeczytałem
  „Podzielimy się z Wami także wiedzą o testowaniu pojazdów przed wprowadzeniem do gry.”
  Czyli co, podchodzimy do automatu RNG, ciągniemy wajche a ten wypluwa staty?

 2. WRWE pisze:

  z tego co sie zorientowalem to trzeba kupic bilet za 50 zł????

 3. WRWE pisze:

  co trzeba zrobic by sie z wami spotkac????

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.