Supertest: mapa Berlin

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

6 komentarzy

 1. jano napisał(a):

  hehehe a Reichstag stal w szczerym polu hyhyhyhy

 2. spokojny napisał(a):

  nowy drawnenberg 😉

 3. paliwo i NO for gold ammo napisał(a):

  ja bym chciał, żeby w WOT wprowadzono paliwo do czołgów, tak by w miarę poruszania się paliwo się kończyło i w końcu przy wyzerowanym liczniku czołg musiałby stać w miejscu, jak to bywało na wojnie, a możliwość uzupełnienia paliwa była by tylko w garażu.
  jeszcze jedno: całkowite wyeliminowanie pocisków o zwiększonej penetracji w tej grze.
  tak, to już wszystko.

  • Kriss napisał(a):

   A jaki był średni zasięg czołgu na jednym tankowaniu? Np. t-34 miał 230km w terenie. Nie przejedziesz tyle w ciągu jednej bitwy, nawet w tym nowym trybie frontline. Głupi pomysł i tyle.

   • Sl napisał(a):

    Ponieważ wszystkie statystyki czołgów w tej grze są realistyczne.;d

    Mnie podoba się mechanika ograniczająca mobilność, ale do jakiegoś osobnego trybu. Jak dla mnie gra jest za dynamiczna, czołgi przemieszczają się jak rakiety.

 4. AROXvonTUNDRA napisał(a):

  Pierwsze skojarzenie? Poludniowa czesc „wspanialej” mapy Paryz, tyle ze w powiekszeniu. I rzeka zamiast budynkow. Wiec faktycznie „zupelnie nowa mapa”…

  Ponadto, ta „nowa otwarta przestrzen” przypomina (po screenach) do zludzenia jedna z map ktore juz kiedys byly w wocie w specjalnym trybie – nie pamietam nazwy trybu, ale bylo to „capture the flag”, prawa i srodek to miasto, lewa to teren otwarty, byla mozliwosc naprawy pojazdow i o ile mnie pamiec nie myli, naloty sie ladowaly w miare robienia dmg… Nawet budynek ktory przypomina Reichstag byl na tamtej mapie w polnocno-zachodniej czesci, zaraz kolo naprawki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.