Supertest: mapa Berlin

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

6 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
jano

hehehe a Reichstag stal w szczerym polu hyhyhyhy

spokojny

nowy drawnenberg 😉

paliwo i NO for gold ammo

ja bym chciał, żeby w WOT wprowadzono paliwo do czołgów, tak by w miarę poruszania się paliwo się kończyło i w końcu przy wyzerowanym liczniku czołg musiałby stać w miejscu, jak to bywało na wojnie, a możliwość uzupełnienia paliwa była by tylko w garażu.
jeszcze jedno: całkowite wyeliminowanie pocisków o zwiększonej penetracji w tej grze.
tak, to już wszystko.

Kriss

A jaki był średni zasięg czołgu na jednym tankowaniu? Np. t-34 miał 230km w terenie. Nie przejedziesz tyle w ciągu jednej bitwy, nawet w tym nowym trybie frontline. Głupi pomysł i tyle.

Sl

Ponieważ wszystkie statystyki czołgów w tej grze są realistyczne.;d

Mnie podoba się mechanika ograniczająca mobilność, ale do jakiegoś osobnego trybu. Jak dla mnie gra jest za dynamiczna, czołgi przemieszczają się jak rakiety.

AROXvonTUNDRA

Pierwsze skojarzenie? Poludniowa czesc “wspanialej” mapy Paryz, tyle ze w powiekszeniu. I rzeka zamiast budynkow. Wiec faktycznie “zupelnie nowa mapa”…

Ponadto, ta “nowa otwarta przestrzen” przypomina (po screenach) do zludzenia jedna z map ktore juz kiedys byly w wocie w specjalnym trybie – nie pamietam nazwy trybu, ale bylo to “capture the flag”, prawa i srodek to miasto, lewa to teren otwarty, byla mozliwosc naprawy pojazdow i o ile mnie pamiec nie myli, naloty sie ladowaly w miare robienia dmg… Nawet budynek ktory przypomina Reichstag byl na tamtej mapie w polnocno-zachodniej czesci, zaraz kolo naprawki.