FV201 (A45) w sklepie premium

Brytyjski czołg ciężki FV201 (A45) dostępny będzie przez najbliższe dwa dni w ramach oferty „Kolekcjonerska perełka tygodnia„. Pojazd dostępny w dwóch zestawach.

Dodaj ten rzadki okaz do swojego garażu. Ten brytyjski czołg ciężki posiada dobre uszkodzenia na minutę i dobre kąty pochylenia działa, co w połączeniu z mocną wieżą pozwala mu rozprawić się z każdym zagrożeniem na polu bitwy!

 • Czołg oraz miejsce w garażu za 79,17 zł;
 • Czołg + miejsce w garażu + 3 900 złota oraz 3 dodatkowe przedmioty za 160,39 zł.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

12 komentarzy

 1. Shargal pisze:

  Racja Blaszany. Wracając to temtatu, to złom nic nie warty?

 2. sztil4 pisze:

  Po co piszesz tyle zbędnych komentarzy ??? Zamiast podac koledze linka z opisem czołgu ?? Tak samo jest w bitwach zamiast pomóc i wygrać bitwę najlepiej zginąć i nastepnie pisać obrazliwe komentarze !!!!

 3. Kosa pisze:

  oho kolejna kupa premium

 4. ehh pisze:

  moglibyście od razu w poście napisać parametry czołgu.

  • heh pisze:

   sam sobie sprawdz, to trwa minute i nie ukazuje cie jako leniwego ignoranta

   • Płaczek pisze:

    Po co ma się trudzić. Powinien przecież mości Pan otrzymać wszystko podane na tacy. Z resztą jak na milorda przystało pewnie całe jego życie tak wygląda. On tylko siada na tron i ma wyrąbane na resztę.

   • ehh pisze:

    nie każdy zna/używa po 100 innych stron do WOTa gdzie się sprawdza parametry nowych czolgów, ale jak napisanie jakie czołg ma główne parametry jest za ciężko, to mam na to wyebane sprawdze se jak bede w domu i odpale gre
    nie pozdrawiam

    • Nom pisze:

     Jakich znowu nowych czołgów? Pojazd jest w grze od lat, więc jak choć trochę w tę grę grasz, to mniej więcej powinieneś się orientować jak ten złom wygląda na papierze. A wygląda kiepściutko, więc tym bardziej nie ma sensu się nim interesować 😛

    • Płaczek pisze:

     Rzeczywiście trudno wpisać w wyszukiwarce nazwę czołgu + magiczne słowo „parametry”. Wykracza to poza możliwości przeciętnej małpy, bo w końcu 1 strona wyszukiwarki to 100 stron. Wróć do domu i naucz się w końcu samodzielności miast odpalać kolejny raz grę i psuć innym zabawę, bo do tego zapewne jesteś tylko zdolny skoro myślenie jest trudne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.