FV201 (A45) w sklepie premium

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

12 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Shargal

Racja Blaszany. Wracając to temtatu, to złom nic nie warty?

sztil4

Po co piszesz tyle zbędnych komentarzy ??? Zamiast podac koledze linka z opisem czołgu ?? Tak samo jest w bitwach zamiast pomóc i wygrać bitwę najlepiej zginąć i nastepnie pisać obrazliwe komentarze !!!!

Jarosław I

Bo dawanie wędki jest lepsze niż uczenie bezradności i roszczeniowej postawy.

Kosa

oho kolejna kupa premium

ehh

moglibyście od razu w poście napisać parametry czołgu.

heh

sam sobie sprawdz, to trwa minute i nie ukazuje cie jako leniwego ignoranta

Płaczek

Po co ma się trudzić. Powinien przecież mości Pan otrzymać wszystko podane na tacy. Z resztą jak na milorda przystało pewnie całe jego życie tak wygląda. On tylko siada na tron i ma wyrąbane na resztę.

ehh

nie każdy zna/używa po 100 innych stron do WOTa gdzie się sprawdza parametry nowych czolgów, ale jak napisanie jakie czołg ma główne parametry jest za ciężko, to mam na to wyebane sprawdze se jak bede w domu i odpale gre
nie pozdrawiam

Nom

Jakich znowu nowych czołgów? Pojazd jest w grze od lat, więc jak choć trochę w tę grę grasz, to mniej więcej powinieneś się orientować jak ten złom wygląda na papierze. A wygląda kiepściutko, więc tym bardziej nie ma sensu się nim interesować 😛

Płaczek

Rzeczywiście trudno wpisać w wyszukiwarce nazwę czołgu + magiczne słowo “parametry”. Wykracza to poza możliwości przeciętnej małpy, bo w końcu 1 strona wyszukiwarki to 100 stron. Wróć do domu i naucz się w końcu samodzielności miast odpalać kolejny raz grę i psuć innym zabawę, bo do tego zapewne jesteś tylko zdolny skoro myślenie jest trudne.

Jarosław I

Polać mu!

Blaszany

Wystarczyło napisać leniwemu koledze “sprawdź sobie w googlach i nie zawracaj innym ****” ale tu jest Polska i jak szambo nie wybije to hejterzy chorują.