Dzień Kosmonautyki

Świętujcie Dzień Kosmonautyki  w War Thunder od 12 kwietnia 13:00 do 14 kwietnia 13:00

I cyk z „trzydziestki siódemki” .

Weźcie udział w specjalnej dedykacji 57 rocznicy lotu w kosmos i otrzymajcie oznaczenia Sputnik bądź Rakietę za 3 zwycięstwa grając dowolnymi maszynami Ery 3-5 w bitwach losowych.

Jurij Gagarin był bohaterem wielu młodych ludzi, inspirował swoją postawą oraz przygodami ludzi na całym świecie podczas wyścigu ludzkości w kosmos. Był tym który pokazywał, że drzemie w nas dobro, chęć poznania świata, eksploracji, to on stworzył powiedzenie „Where no man has gone before” (Tam, gdzie nigdy nie stanął człowiek), zanim fraza ta została użyta przez Gene Roddenberry w Star Treku w 1966 roku.

Zadania

  • Pierwszy człowiek w kosmosie – zdobądź 3 asysty w jednej bitwie pilotując radzieckiego MiGa-15bis, a otrzymasz kupon na malowanie Red 23.
  • Pierwszy człowiek na Księżycu – zdobądź 3 asysty w jednej bitwie pilotując F9F-2 i otrzymaj kupon na malowanie White 116.
  • Asysty będą naliczane tylko na tych maszynach i tylko pod warunkiem ukończenia bitwy bez zmiany maszyny.

Rakieta..

..oraz Sputnik.

 

  • Kupony mogą zostać aktywowane w -> Ekwipunek -> Malowania.
  • Kupony mogą zostać sprzedane na Rynku.

Lancetti

Gracz War Thunder od fazy beta - 2012 roku. Tester jednostek naziemnych i okrętów. Wiedzę zdobytą w grze, staram się przekazać w jak najlepszy sposób początkującym oraz weteranom.

1 Response

  1. Scorpi pisze:

    Się szarpneli i te wymagania , czyli wylot tylko tym co można i nastepna o ile są powtarzalne 🙁

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.