Prosto z Supertestu: mapa Lotnisko

Niecały miesiąc temu przygotowano i przedstawiono kilka prototypów map w klimatach azjatyckich: „Port morski” oraz „Lotnisko”. Obydwie nazwy są dość „prowizoryczne”. Wprowadzono wiele zmian na tych mapach w oparciu o wyniki ostatnich testów. Celem było usprawnienie rozgrywki i zwiększenie frajdy z walki w tych lokalizacjach.

Tym razem prezentacja wideo jednej z wspomnianych lokacji. Mapie „Lotnisko” poświęcono jeszcze więcej uwagi. Na tę chwilę nazywanie tej mapy „Lotniskiem” nie ma już za bardzo sensu, ponieważ ten element mapy został usunięty. W końcu zostanie wymyślona dla niej nowa nazwa, a teraz przejdźmy do listy zmian:

 • Akcja będzie przede wszystkim toczyć się w kanionie znajdującym się za łańcuchem wzgórz ze świątynią na szczycie. Ten rejon przeznaczony jest dla dobrze opancerzonych pojazdów. Ich zadaniem jest przebicie się przez linię wroga używając klifów i skał jako osłony. Na początku bitwy czołgi lekkie i szybkie czołgi średnie mogą spróbować szczęścia, by przejechać przez most i dostać się na wzgórze ze świątynią.
 • Wzgórze ze świątynią jest polem bitwy dla czołgów lekkich i średnich, które są przystosowana do prowadzenia ognia na średnich i dalekich dystansach. Odniesienie sukcesu będzie zależeć od skutecznego wykrywania.

Wyniki supertestów zdecydują o ostatecznym losie map „Port morski” i „Lotnisko-bez-lotniska”.

via WoT Express

Po kliknięciu w zdjęcie wyskakuje okienko z fotkami w dużym rozmiarze.


Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

10 komentarzy

 1. nikt ważny napisał(a):

  następna gówniana mapa gównem lecącym z nieba w każdym miejscu

 2. Jarosław I napisał(a):

  WG znów zrobiło nas w uja, serwer UE na maraton na Matyldę, a na NA:

  https://worldoftanks.com/en/news/general-news/tank-rewards-january-2018/

 3. Ksawy napisał(a):

  Może lądują poduszkowcami na tym pasie wodnym 🙂

 4. Siema. Kto PL? napisał(a):

  Lotnisko według WG: górzysty obszar, bez pasa startowego i nawet lądowiska dla helikopterów. Co oni tam żrą?!

 5. Haroz napisał(a):

  pACHNIE YU …kOPALNIE 2? 😉

 1. 20:15, 17 Luty 2018

  […] map do wersji HD). Ponadto w 2018 roku do użytku zostanie oddanych wiele nowych lokacji – mapa w klimacie azjatyckim, Studzianki, Mińsk czy chociażby wcześniej usunięta Prowincja […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.