WG Fest 2017 – zbiór informacji

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

21 komentarzy

 1. xyz napisał(a):

  A o co chodzi z e25?

  • Anonim napisał(a):

   Imba => imbalanced => niezbalansowany. I trudno się nie zgodzić. Na topce zamiata, a w bitwie z 8 już tak fajnie nie ma na tle innych TDków tego tieru. Ba! Nawet niektóre maszyny 6 tieru (np.: Hellcat, Achilles) są coś na 8 w stanie zrobić po załadowaniu pocisków premium. I wg mnie nie tylko E25 trawi ten problem. Dobrym czołgiem, który jest niemożliwy do dobrego zbalansowania jest Pz II J. W bitwach bez Matyld, Valentine’ów, czy innych twardzieli robi rozpierduchę. W innym wypadku mamy dramat.

   • 40k napisał(a):

    Tyle że to nic nie zmienia w tym aspekcie.
    Jako maszyny premium nie ruszą jej. Bo sami mówili nie raz że zmiany w pojazdach premium (nerfy) nie są możliwe bo było by to nie w porządku odnośnie ich posiadaczy (wydali na nie pieniądze). Tym samym ich pozycja prawna blokuje ich nerfy. Co najwyżej mogą dostać buffy.
    Co do E25 jedyną zmianą może być to iż już długo go w sprzedaży nie zobaczymy skoro samo WG powiedziało iż jest imba.
    Koniec pieśni

 2. Anonim napisał(a):

  Czyli Polacy i Włosi. Teraz pytanie. Którzy pierwsi

 3. Ziutek napisał(a):

  Info od WG: nastąpiła pomyłka w pisowni odnośnie polskich czołgów. NIe chodziło nam o rok 2018 ale o 2028.

 4. xdx napisał(a):

  rebalans ruskiej nacji haa Japońskie czołgi nie wymagają rebelansu żarty sobie wg robi o-ho jest słaby 200 mm na nikim wrażenia nie robi gold leci w niego cały czas typ 5 heavy i 4 heavy niby pancerz jest a w rzeczywistości gold masakruje je do tego uważam że bardziej na rebalans zasługuje nacja niemiecka niż ruska tygrys 2 to gówno w które wszystko wchodzi do tego stare premki są masakrowane przez defendery jak gram w tym mm moja 112 na defendera to już pomnie nawet gold nie daje pewności pokonania defendera liberte ma garnek i da się z nim walczyć uczciwie patryjot też ale defender masakruje is 6 112 wz-111 więc pytam się wg gdzie balans

  • Tak... Albo nie. napisał(a):

   Tu nie jest nie zbalansowany czołg, a pociski premium.

   • lajt napisał(a):

    jedyna rzecz jaką można zrobić w geście rebalansu to powrót pocisków premium TYLKO I WYŁĄCZNIE ZA GOLD!! i to 2x drożej niż kiedyś… problem solved

    • Szczecinianin napisał(a):

     Dobrze gadasz ale WG na tym straci ..

    • PaK_Wagen napisał(a):

     Limit ilości golda w ammoracku załatwia problem. Balans czołgów już jest spieprzony i nie da się tego cofnąć bez wywołania tsunami gówna z kierunku posiadaczy Defenderów, Skorpionów i innych posranie OP tenków. Mleko się wylało i balans VIII tieru już jest zaburzony, przez co posiadacze czołgów od VI tieru do IX latają nafaszerowani złotem z przezorności, gdyby u przeciwnika przypadkiem się znalazł pluton 3 Defenderów, Typów 4 albo Patriotów. Ograniczenie na randomie ilości amunicji premium wymusi na graczu jego zaoszczędzenie na grubego zwierza i szukanie pozycji by oddać skuteczny strzał. Gold musi być, o czym się przekonałem w kilku bitwach jadąc T-34/85M. Pojazd to całkiem niezły, ale gdy przyszło mi strzelać do Defendera w bok kadłuba z malej odległości, to zwykły pocisk nie przebił pancerza ani razu, zaś gold wchodził co drugi. Podejrzewam, że z O-Ho i VK 100.01 byłoby tak samo. Także gold sam w sobie nie jest problemem, a brak jego limitu w bitwie losowej. CW, SH i turnieje to zupełnie inna para kaloszy.

    • San napisał(a):

     Pociski premium tylko i wyłącznie za gold to pay-to-win. Lepiej niech nie wracają.. W przypadku, gdy złoty pocisk ma większą penetrację niż pocisk podstawowy to niech zadaje mniejsze obrażenia. W War Thunderze masz wybór – albo strzelasz pociskiem z gorszą penetracją za to robiący sieczkę po przebiciu albo pociskiem z lepszą penetracją, ale mniej groźnymi skutkami przebicia.

     • lajt napisał(a):

      powiedz mi ile osób byłoby w stanie kupić chociaż 10 pocisków złotych przy cenie powiedzmy 150 golda za jedną sztukę na jeden czołg? i przelicz to na walutę i pomyśl sobie, że chyba portfele nie są bez dna

     • olo napisał(a):

      @lajt

      A to ty nie wiesz, że golda można też zdobyć za friko (CW, SH, turnieje)? Wprowadzenie rozwiązania gold ammo tylko za gold spowoduje radykalne zwiększenie różnicy pomiędzy tzw. fioletami a resztą graczy i coraz większy wqrf ludzi niepłacących. Czyli P2W w najczystszej postaci. Najlepsze rozwiązanie to więcej penetracji = mniej dmg przy zachowaniu dość wysokiej ceny gold ammo (najlepiej jak T92 LT)

 1. 12:50, 23 Grudzień 2017

  […] z wcześniejszą zapowiedzią, pojawiły się pierwsze informacje dt. silnika enCore. World of Tanks enCore jest aplikacją […]

 2. 17:29, 23 Grudzień 2017

  […] Zbiór informacji z WG Fest tutaj: KLIK. […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.