Przegapiłeś czołg w kalendarzu adwentowym? Kup go w sklepie Premium! [Asia]

Serwer azjatycki zawsze rządził się swoimi prawami. Nie inaczej jest z kalendarzem adwentowym, z którego czołgi ponownie trafiły do sprzedaży w sklepie Premium. Otóż gracze, którzy przegapili jakąś ofertę, mają szansę nadgonić zaległości i ponownie nabyć daną maszynę z poziomu sklepu Premium. To właśnie tam trafiły ponownie wszystkie oferty ze wspomnianego wydarzenia. Obecnie gracze mogą kupić czołgi od dnia pierwszego (T92), aż do dnia 21, gdzie do sprzedaży trafił M6A2E1.

Oferta trwa od 22 grudnia do 5 stycznia.


MiqT

Gracz, amator dobrej animacji, kina wszelkiego, smacznej książki oraz… wieczne dziecko. Człowiek lubujący się w ciekawych dyskusjach, często idący na przekór wszystkim. Posiadacz bardzo specyficznego poczucia humoru, dzięki czemu skutecznie segreguje grono swoich znajomych. A tak ogólnie to misio do rany przyłóż.

7 komentarzy

  1. Anonim napisał(a):

    Coś wydaje mi się, że u nas będzie podobna akcja + parę nowych okazji. Sam czekam tylko na paczkę z T1E6, T7 Combat Car i Te-Ke. Na tych 3 lolkach brakuje mi właśnie Asa… A WG nie dało mi szansy już ich odzyskać. Ostatnia paczucha z lolkami, jeśli dobrze kojarzę, była w 2015 roku, a Combat jeszcze raz pojawił się w 2016. I od tamtego czasu nic nie było z tych czołgów…

  2. Podpis11 napisał(a):

    A czy Czołgi Kupione na serwerze Asia trafiają na EU bo jeśli nie to ten post jest zbędny Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.