World of Tanks – Czołgi adwentowe #6

10 komentarzy

 1. Stanisław napisał(a):

  Z drzewkowych jest najlepszy i nie gadajcie że można do niego strzelać jak się chce bez problemów bo pancerz w wielu miejscach ma 170 na tw połowę pocisków odbija wiadomo zależy to od proporcji gold a zwykły zresztą Thunderbolt zje Fury jak chce gdyby grały na zwykłych pestkach

 2. GustawPol napisał(a):

  Czołg, który mnie zaskakuje prawie w każdej bitwie. Dlaczego? Dlatego, że wyjeżdża na mnie T32 i myślę ok, to już po grze i on się ode mnie 2x odbija (wtf). Po czym w innej bitwie walczę z medem t34 (5T) i on mnie dziurawi jak chce i kiedy chce w te same miejsca co w poprzedniej biwie dingałem.
  Szczerze polecam jako zabawkę – to nie jest poważny czołg.

 3. kakade napisał(a):

  Zbierając dane statystyczne z vbaddict chociaż jedną opcję wybierajcie – zaznaczcie serwer europejski 😛
  http://www.vbaddict.net/statistics.php?tier=6&tanktype=2&nation=0&premium=0&modeid=0&team=0&battles=1&groupby=0&fieldname=credits_per_minuten&server=eu
  Zresztą skoro mowa o zarobkach to warto wspomnieć o twierdzach na których działo tak samo się sprawdzi (w każdym razie bardzo porównywalnie) jak w innych medach premium. Na twarde pojazdy i tak i tak trzeba golda ładować. Dodatkowo mamy niezły pancerz kosztem mobilności. Na twierdze Thunderbolt może być 😉

  • Sziszu napisał(a):

   Gdybym patrzył tylko na serwer europejski to niestety większość pojazdów nie ma rozegranych wystarczająco dużo bitew, wolę patrzeć na szerszy przekrój z wyłączeniem paru serwerów, ale na pewno nie tylko serwer eu.

   • kakade napisał(a):

    Niestety, ale czasami trzeba – serwer Chiński i Rosyjski to kosmos. Jeszcze w tym przypadku w miarę normalnie to wygląda, ale inne statystyki (np. WR poszczególnych czołgów) na tamtych serwerach jest nieporozumieniem.

 4. maciekmel napisał(a):

  Dokładnie Thunderbolt ma załogę z darmowym BiA, pancerz efektywny 160mm nie licząc wekspota, o którym 60-70% graczy nie ma pojęcia bo wali na autoaimie, więc na T6 i T7 nawet sporo odbija, ale tylko przodem bo z boku łyka wszystko jak pelikan.

 5. Kisiel napisał(a):

  Może jestem dziwny, ale gram Thunderboltem sporo. Wożę dużo złotych pestek, ale przy średnich uszkodzeniach na bitwę około 1600 wychodzę zawsze na plus. Traktuję go jak zabawkę, a on odwdzięcza mi się świetnymi bitwami. Dodam tylko, że mam na nim II marki, prawie III, a jestem graczem raczej przeciętnym a może nawet słabym. (1400 wn8)

 6. sisi napisał(a):

  „Czy warto kupić M4A3E8 Thunderbolt VII? Absolutnie nie.”
  „By zakupić Thunderbolta trzeba mieć tylko jeden powód – chęć zbierania czołgów kolekcjonerskich.”
  Cóż… Mam wrażenie, że autor tekstu zapomniał o jednym – w mojej ocenie istotnym – atucie tego czołgu. A mianowicie załoga z zerowym perkiem BiA, którą można przeszkolić na inny czołg.

 7. Ahmed napisał(a):

  Zarobki, zarobki… Kto na 6t myśli o zarobkach? Niskie tiery do szkolenia załogi i przy okazji trochę większy zarobek. Co prawda z medów to chyba lepiej szkolić na Ram II ale na tym się też da. Brakuje uwzględnienia tego aspektu w ocenie.

  • Sziszu napisał(a):

   Nie uwzględniłem tego z prostego powodu – parę dni temu mieliśmy w kalendarzu Furię, która w tym celu nadawała się znacznie lepiej. Co do zarobkach to też nie mogę się zgodzić, gdyż znam wielu graczy, którzy zarabiają i wykorzystują czołgi premium na twierdzę VI poziomu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.