World of Tanks – Czołgi adwentowe #6

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

11 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kuragula

Bardzo profesjonalna recenzja. :<>

Stanisław

Z drzewkowych jest najlepszy i nie gadajcie że można do niego strzelać jak się chce bez problemów bo pancerz w wielu miejscach ma 170 na tw połowę pocisków odbija wiadomo zależy to od proporcji gold a zwykły zresztą Thunderbolt zje Fury jak chce gdyby grały na zwykłych pestkach

GustawPol

Czołg, który mnie zaskakuje prawie w każdej bitwie. Dlaczego? Dlatego, że wyjeżdża na mnie T32 i myślę ok, to już po grze i on się ode mnie 2x odbija (wtf). Po czym w innej bitwie walczę z medem t34 (5T) i on mnie dziurawi jak chce i kiedy chce w te same miejsca co w poprzedniej biwie dingałem.
Szczerze polecam jako zabawkę – to nie jest poważny czołg.

kakade

Zbierając dane statystyczne z vbaddict chociaż jedną opcję wybierajcie – zaznaczcie serwer europejski 😛
http://www.vbaddict.net/statistics.php?tier=6&tanktype=2&nation=0&premium=0&modeid=0&team=0&battles=1&groupby=0&fieldname=credits_per_minuten&server=eu
Zresztą skoro mowa o zarobkach to warto wspomnieć o twierdzach na których działo tak samo się sprawdzi (w każdym razie bardzo porównywalnie) jak w innych medach premium. Na twarde pojazdy i tak i tak trzeba golda ładować. Dodatkowo mamy niezły pancerz kosztem mobilności. Na twierdze Thunderbolt może być 😉

kakade

Niestety, ale czasami trzeba – serwer Chiński i Rosyjski to kosmos. Jeszcze w tym przypadku w miarę normalnie to wygląda, ale inne statystyki (np. WR poszczególnych czołgów) na tamtych serwerach jest nieporozumieniem.

maciekmel

Dokładnie Thunderbolt ma załogę z darmowym BiA, pancerz efektywny 160mm nie licząc wekspota, o którym 60-70% graczy nie ma pojęcia bo wali na autoaimie, więc na T6 i T7 nawet sporo odbija, ale tylko przodem bo z boku łyka wszystko jak pelikan.

Kisiel

Może jestem dziwny, ale gram Thunderboltem sporo. Wożę dużo złotych pestek, ale przy średnich uszkodzeniach na bitwę około 1600 wychodzę zawsze na plus. Traktuję go jak zabawkę, a on odwdzięcza mi się świetnymi bitwami. Dodam tylko, że mam na nim II marki, prawie III, a jestem graczem raczej przeciętnym a może nawet słabym. (1400 wn8)

sisi

“Czy warto kupić M4A3E8 Thunderbolt VII? Absolutnie nie.”
“By zakupić Thunderbolta trzeba mieć tylko jeden powód – chęć zbierania czołgów kolekcjonerskich.”
Cóż… Mam wrażenie, że autor tekstu zapomniał o jednym – w mojej ocenie istotnym – atucie tego czołgu. A mianowicie załoga z zerowym perkiem BiA, którą można przeszkolić na inny czołg.

Ahmed

Zarobki, zarobki… Kto na 6t myśli o zarobkach? Niskie tiery do szkolenia załogi i przy okazji trochę większy zarobek. Co prawda z medów to chyba lepiej szkolić na Ram II ale na tym się też da. Brakuje uwzględnienia tego aspektu w ocenie.