9.21 – Patch Notes

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

16 komentarzy

 1. Zbyszko napisał(a):

  Ejejej, a gdzie kaczka w HD? Nie ma jej na liscie…

 2. Dziwny Dywan napisał(a):

  WKOŃCU ST1 W HD…

 3. robertunio napisał(a):

  To w tym patchu nie bedzie podmianki SU-100M1 na SU-101?

 4. Tak, to znowu ja napisał(a):

  Ciekawe kiedy buff dla KW-5…

 5. mniej wymagaj napisał(a):

  No nie powiem ale at 15 jako niszczyciel ma mieć tylko 220 milimetrów penetracji tyle możecie dać VII tierowi niszczyciela ale nie VIII

  • Anonim napisał(a):

   na 32 funtówce będziesz miał mniejszą penę, większą alfę
   różnice będą większe niż do tej pory

   zawsze zostaje standardowa 20funtówka

 6. Tomek.Z napisał(a):

  Nareszcie nowe premki, bo już zaczynało się robić nudno, bravo !

  • Tomek napisał(a):

   Nowe premki są okej pod warunkiem, że są dla wszystkich w sklepie i nie przewyższają statystykami swoich odpowiedników w drzewku.

   • Tomek.Z napisał(a):

    Jak nie przewyższają ??? To za co ja mam płacić, w końcu jeżeli chcę jeździć szybszym autem to muszę zapłacić wjęcej, a tu co niby, mam płacić więcej za gorsze ??? To bez sensu, gorsze to niech tam sobie będą za darmo. Płacę i wymagam żeby mój czołg premium zapłacony ciężko zarobionymi moimi pieniędzmi był lepszy, to co niby mam w salonie więcej płacić za gorszy samochód ???

    • xTANKER_PL napisał(a):

     to jest żart?

    • Nom napisał(a):

     Pamiętaj, że to ciągle – przynajmniej z założenia – jest gra f2p, więc nie możesz za pieniądze dostać czegoś lepszego od tych co nie płacą i kij tu ma do rzeczy czy na te pieniądze harowałeś w pocie czoła czy są z jakiejś synekury. Oczywiście w praktyce wygląda to inaczej, a konwencja free-to-play pomału odchodzi w zapomnienie 😛

    • szyfel napisał(a):

     Człowieku czy ty wiesz na czym polega wyższość czołgów premium w tej grze?

     • Tomek.Z napisał(a):

      Wychodzi na to, że nie rozumiem słowa ,,premium”, a moim zdaniem oznacza ono wyższą jakość, a wyższa jakość oznacza LEPSZY, no tak, czy nie ??? To jak za to płacę i nazwany jest ,,premium” to ma być lepsze, nie takie samo jak normalne i nie gorsze, no tak, czy nie ???

     • zły na to napisał(a):

      tomek.z premium polega na wyższych zarobkach i większym exp dla załogi a do ciebie i tak niedoyebie sie nie przemówi

  • bez nicku napisał(a):

   Czołgi premium w grze World of Tanks mają bonus do doświadczenia załogi i kredytów za bitwę. Te czołgi z założenia miały być trochę słabsze od ich drzewkowych odpowiedników ze względu na swoje ogromne bonusy i model gry f2p. „To za co ja mam płacić” nikt cie do niczego nie zmusza, nie masz przymusu kupowania czołgów żeby dalej móc grać. Porównując do samochodów chciałbym zauważyć że za darmo ich się nie dostaje, nie da się „expić” linii do np. Ford GT. każdy samochód kupujesz i zależnie od tego ile zapłacisz taki samochód będziesz miał.

 1. 16:15, 17 Listopad 2017

  […] lista zmian w charakterystykach pojazdów dla wersji 9.21. Zaszły niewielkie zmiany względem Patch Notesa opublikowanego tydzień […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.