Koniec 2 sezonu beta bitew rankingowych

Prosto z oficjalnego portalu WoT 😉

Wielkie brawa dla wszystkich pancerniaków, którzy brali udział bitwach drugiego sezonu beta i uczynili z niego niesamowite wydarzenie! Naprawdę podnieśliście poziom gry od czasu pierwszego sezonu, a w ostatnich trzech tygodniach wprost zachwycaliście. Tysiące graczy sięgnęły po miejsca na liście liderów sezonu i wykazały olśniewającą dzielność w zdobywaniu stopni. Nadszedł czas na chwilę odpoczynku i podsumowanie końcowych wyników. Zajmie nam to około pięciu dni.

W czasie, kiedy wszyscy czekamy na ostateczną listę, poświęćmy parę minut nagrodom należnym najlepszym graczom drugiego sezonu beta.

Ligi i nagrody

Uplasowanie się wśród liderów sezonu stało się tym razem trochę trudniejsze ze względu na nowy zestaw kryteriów wejścia na tę listę. Jednakże wszyscy podjęli to wyzwanie z entuzjazmem i przez cały sezon walczyli o zdobycie odpowiedniej liczby punktów rankingowych! Aby wynagrodzić Wasze wysiłki, obniżyliśmy nieco poprzeczkę, co pozwoli większej liczbie graczy wejść na listę zwycięzców. Dowódcy, którzy zdobyli łącznie 6 punktów rankingowych w ciągu trzech etapów, zapewnili sobie miejsce wśród najlepszych i otrzymają poniższe zestawy nagród.

 • I Liga – Pierwsze 10% graczy w klasyfikacji otrzyma: 4750 obligacji, odznakę „Złoto, Drugi Sezon Beta” oraz skrzynię zawierającą 7 dni konta premium, 2000 złota oraz 10 rezerw osobistych (+50% kredytów przez 2 godziny).
 • II Liga – Kolejne 15% graczy w klasyfikacji otrzyma: 2250 obligacji, odznakę „Srebro, Drugi Sezon Beta” oraz skrzynię zawierającą 7 dni konta premium, 1000 złota oraz 5 rezerw osobistych (+50% kredytów przez 2 godziny).
 • III Liga – Następne 25% graczy w klasyfikacji otrzyma: 750 obligacji, odznakę „Brąz, Drugi Sezon Beta” oraz skrzynię zawierającą 1 dzień konta premium, 500 złota oraz 5 rezerw osobistych (+50% kredytów przez 2 godziny).

Doceniamy także Wasz wkład w dopracowanie formatu Bitew rankingowych! Wykorzystamy Wasze uwagi i zebrane dane, aby ustalić podstawy następnego sezonu. Więcej informacji o kolejnej partii poprawek opublikujemy, gdy tylko będą gotowe.

Ź: Portal EU


Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

16 komentarzy

 1. robertunio napisał(a):

  Taka ciekawostka: drugi sezon obecnej kampanii w Armored Warfare ukończyło ponad 3000 graczy. A gdzie AW do WoTa jeśli chodzi o playerbase.

 2. Andi napisał(a):

  Cały ten tryb nie jest wart tych nerwów.

 3. polololo napisał(a):

  liczby:
  Zanim zmienili zasady tylko 600 osob weszloby do finalnego rozliczenia rankingowek z 12 punktami – 300 osob dostaloby nagrody 😛
  Po zmianie zasad 6000 osob weszlo do finalengo rozliczenia rankingowek z 6 punktami – 3000 osob dostanie nagrody 🙂

  Krotko mowiac zmiana zasad byla po to by nie oglosic totalnej klapy.

  Zeby jeszcze dotego dodac: wystarczylo 10 punktow zeby byc w pierwszej lidze i zgarnac nagrode glowna 😛 – co kosztowalo mnie przez caly sezon 180 bitew

 4. gepard8 napisał(a):

  wie ktoś kiedy te nagrody zostaną rozdane na konta ?

 5. Anonim napisał(a):

  Ja tego trybu nie ruszam. Jak tylko dadzą obligacje do sklepu to ścierwo zdechnie śmiercią naturalną.

  • Znafca napisał(a):

   W WG wszystko jest możliwe. Obiecywali nie dawać Aliena, a dali go. Do reszty w sumie nie mam zastrzeżeń, bo choćby E-25 miał adnotację, że może wrócić jako specjał. Obligacje też początkowo zapowiadali, że będą tylko w nowym trybie, ale potem zmiękła im faja i od przyszłego patcha za byle jaki medal coś wpadnie. Więc możliwe, że zmięknie im jeszcze raz i da szanse botom na zakup tego. Wszyscy są zadowoleni, ale czy naprawdę warto bulić za coś co niewiele w sumie daje? W walce z innymi graczami liczą się tak naprawdę umiejętności, a nie moduł co poprawi o 2.5% czas przeładowania. Kiedyś imho to była ciekawa alternatywa, bo jeden moduł mógł wędrować między klasami czołgów za 10 golda. Teraz już trzeba bulić po 200 obligacji co wydaje się takim sobie pomysłem. Więc jak WG wypuści zestaw obligacji to wątpię, by każde 200 obligacji miało równowartość 10 golda.

   • Pawlo napisał(a):

    Od początku powiedzieli że chcą dać możliwość zdobywania obligacji w inny sposób i tak robią, a co do tych modółow to zawsze są trochę mocniejsze i zdobywać je będą lepsi gracze a nie czerwone płaczące ameby

 6. Anonim napisał(a):

  Mnie niemal przerosło zrobienie pierwszego stopnia. Naprawdę odechciewa się brać w tym udziału jak gra się dwa dni i ma się same porażki (oczywiście cały czas exp i dmg w top 5, zazwyczaj w top 3). Na szczęście trzeciego dnia ‚pykło’ za pierwszym razem.

 7. Piotr napisał(a):

  Niech pokażą jakieś cyfry bo wydaje mi się że totalna padaka Im wyszła i nikt w to nie grał!!

 8. Shivan napisał(a):

  gdyby czopki nie zmieniły zasad w połowie II sezonu rankedy byłyby całkiem spoko.

 9. BlaCycki napisał(a):

  ŁOoooo będzie złoto za II miejsce w ligii, a myślałem, że nie warto wbijać pierwszej dlatego sobie odpuściłem, ale dobra 1000 złota więcej nie jest warte tyle nerwów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.