World of Tanks zostanie wydane na Nintendo Switch

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

10 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Plum1973

Sam Wiktor Kisłyj w wywiadzie dla francuskiej redakcji Pixel mówił cytuję że progrwmiści dłubią przy nintendo od jakiegoś czasu.
Wywiad jest zeszłoroczny.
Widocznie w czasie premiery WoT na konsole rozważano także wersję na.Nintendo Wii U, czyli jakieś 4 lata temu.
Obecnie sprzètowo najnowsza konsola Nintendo jest najmocniejsza na rynku i nie widać dla niej bezpośredniej konkurencji.
W dodatku ma bardzo silne wsparcie programistyczne od Nvidi.
Może z tego pieca będzie chleb ?

Dziwny Dywan

1. F2P? Nie wydaje mi się.
2. Kto kupuje jeszcze Nintendo???
To urządzenie upadło.

Dziwny Dywan

No prawie upadło.

BoB

nie jest z nią tak źle, a jeszcze planują zwiększyć produkcje konsolki. problem jest taki że konsolka sprzedaje sie dobrze tam gdzie wot popularności nie zyskał.

milk

Dzięki, że mi przypomniałeś. Muszę kupić premkę.

Czosnek na maśle

Bezsensownie rozmieniają się na drobne. Ale dobrze, kupujcie więcej op premek i narzekajcie, że wasza kochana firma olewa was ciepłym moczem i mówi, że to deszcz pada. Dopóki im płacicie to nie liczcie prędko na poprawiony MM, mapy czy inne usprawnienia. Taniej i szybciej klepie się premki a łosie, czyli WY, którzy je kupujecie, dajecie się rypać od tyłu w oko Saurona.

Śmieszni jesteście, hipokryci.

kiss

Znalazł się specjalista od marketingu. Przestań grać (jeśli to robisz) w ramach protestu, daj przykład i się poświęć.

Czosnek na maśle

WoT stał się taki beznadziejny nie przez decyzje WG a przez głupią społeczność, którą zebrał dookoła siebie. Sam sobie bądź winny swojej naiwności oraz dodatkowo narzekaj, że WG się ciebie nie słucha. No cóż, też nie słuchałbym się bandy debili, którzy oddają mi swoje pieniądze minialnym nakładem wysiłku. I na prawdę nie ma znaczenia czy gram (a i tak nie gram), tylko czy macie szacunek do siebie oraz czy potraficie myśleć, żeby widzieć pewne rzeczy.

UNITRONIX

Wot blitz w przeciwieństwie do wot na pc jest lepszy, gdyż nie posiada modów ani cheatów, no moze istnieją ale ma je tylko garść osób, dzięki temu gra jest bardziej przyjemniejsza i łatwiej zdobyć premki gdyż są one czasem w misjach dziennych np ja dostałem pz anko sp w musji rozegraj 50 bitew, łatwe co nie. Wiec jesli chcecie dać w kość programistą WG to grajcie w wot blitz bedzie nie tyle łatwiej co super gdyż nie wszyscy grają na pc 😉