Prosto z Supertestu: Super Conqueror

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

17 komentarzy

 1. christof napisał(a):

  Grałem FV215b około 100 bitew, na tyle mi wystarczyło cierpliwości. Wg mnie ten czołg to gorsza wersja zwykłego Conqueror’a. Już wolałbym zwykłego Conqueror’a na miejscu X tieru. Mimo, że ma papierowy pancerz i każdy strzał w przód to padnięty magazyn ammo, tym czołgiem grało mi się znakomicie. Bo nim nie gra się na wymianę ciosów z innymi X-kami.
  Marudzicie, że dolna płyta papierowa. Ok. A jakby dali ją nie do przepicia, jak np. w Pz. Kpfw VII i dali vmax 40km/h to jakie byłyby słabe punkty tego pojazdu?
  Zagram nim i sprawdzimy, do czego się nadaje. Na pewno nie na wymianę ognia z IS-7 czy E100 na odległość poniżej 200m.

 2. REMIK napisał(a):

  fv215b jest specyficzny i nie jest najlepszym czołgiem X tieru, chociaż wielu się nim zachwyca. Posiadam miedzy innymi fv-a i szczerze nie jestem zadowolony w 100% ponieważ jest papierowy i trzeba nauczyć się nim grać lecz cieszmy się z tego co mamy bo możemy nie mieć nic. WG zamienia jedną X na dwie, i chociaż były (z parametrów wynika) gówniane, nie narzekajcie ponieważ wiem, że Ci którzy go posiadają bardzo cieszą się z darmowego czołgu a zarazem 3.200.000 kredytów jako zastaw na następną, inną dziesiątkę.

 3. Tomek napisał(a):

  Kolejny czołg który mógłby być dobry, ale dali mu te pojebane 34 km/h.. A bitwy trwają po 4 min..

 4. Kuba napisał(a):

  Z tą mobilnością i papierową dolną płytą to niech sobie w bieżących realiach WG wsadzi ten tank w … nie wiem gdzie im się tam zmieści.

 5. Mr.leo napisał(a):

  Ja pierdziele,a liczyłem ze zamiennikiem bedzie Chieftain Mk. 6… Ten Super Conqueror aktualnie z podanych statystyk będzie miał gorszy pancerz od Conqueror-a którego będą bufać.

 6. Negatyw napisał(a):

  Jestem zaskoczony WG jest ostatnio wielce łaskawe dla nas za 2 dychy 4 no no

 7. dom napisał(a):

  a marudźcie sobie mi to wystarczy czołg gratis dostane

 8. Buszujacy_W_Jęczmieniuno napisał(a):

  haha kolejne gówno, i zapewne na wymiane za 215b haha

 9. lukasz napisał(a):

  Kiedy ma wejść ta zmiana ?

 10. piter70sca napisał(a):

  Moc na tonę: 13,01 KM / t już na samym początku dyskwalifikuje ten pojazd i ta zawrotna prędkość 34km/h żenada,nic nowego powielanie starego szajsu.

 1. 08:11, 12 Wrzesień 2017

  […] Na FP World of Tanks Asia pojawiły się pierwsze szczegóły zamiany brytyjskiego FV’a na Superconquerora. […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.