Tryb “Wielka bitwa” – odznaki biegłości

Deweloperzy europejskiego serwera odpowiedzieli na niepokojące pytania, które dotyczyły odznak biegłości w nowym trybie:

Ph3lan: Cześć wszystkim! W oparciu o głosy contributorów i Wasze, zmieniliśmy zasady naliczania odznak biegłości. Od 3 etapu publicznych testów będziecie mogli nabijać na ich poczet obrażenia tylko w bitwach losowych. Bitwy rankingowe i wielkie bitwy nie będą już wliczane. Mam nadzieję, że to rozwieje Wasze obawy odnośnie odznak.

Krótko przed odpowiedzią, jeden z graczy przedstawił formułę oraz dokonał potrzebnych obliczeń, z których wynikało, że nowy tryb dwukrotnie zwiększyłby wymagania dla odznak biegłości.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
6 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
BabciaKrzyczyToMuszęObieraćZiemniaki

Że też ludzie potrzebują wyliczeń aby zrozumieć iż podwojenie liczby graczy podwoiłoby wymagania na odznaki biegłości. xD

qiyi

to byłoby logiczne, gdyby mozna bylo grac caly czas 30v30, a z tego co wiem to ma byc tryb wlaczany tak jak spotkaniowka czy szturm, wiec sie zdziwilem, ze mozliwosc wbijania odznak w 30v30 az podwoiloby wymagane wartosci, bo to wydaje sie nielogiczne, poza tym nie do konca dobrze znam szczegoly tego systemu. Wydaje mi sie, ze podwojenie wartosci z wlaczanym do bieglosci trybem 30v30 dotyczyloby tylko poziomu 100%, to jest w miare logiczne, a dla mniejszych procent MoE absolutnie nielogiczne byloby az podwojenie wartosci wymaganych wraz z wprowadzeniem 30v30, zwazywszy na to, ze wlaczy go tylko czesc graczy i nie bedzie mozna grac tylko w tym trybie.

agagagagagagor

Nie xD trudność wbijania biegłości zależy od tego, jak dobrzy gracze grają danym czołgiem, gdyby liczba graczy się potroiła i gracze ci graliby słabo to wymagania by spadły. np na serwerze ru jest duużo więcej graczy a wymagania na biegłości takie same lub mniejsze.

qiyi

Dacie linka do tych obliczeń?

qiyi

dzięki