Q&A 08-07-17

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

20 komentarzy

 1. Przemek pisze:

  Gdzie taki budzik można kupić ze zdjęcia?

 2. Anonim pisze:

  SERIO BATCHAT został zrebalansowany no chyba nie bo to co mu dali to gówno a działo ok mamy je na amx 50 100 ale to jest 8 tier a my tu mówimy o 10 średniaku który jest dobry na swój tier teraz przez to działko które mu chcą dać nie będzie mógł walczyć z średniakami swojego poziomu.

 3. pol pisze:

  zmiany w patonach te garnki powini zmniejszyć do takiego jak na konsoli bo to przesada przez te garnki czołg jest bezużyteczny mam patona 10 tieru i co chwila w garnek walą żadna nacja niema takich dużych garnków chiński paton i amerykański powinni zmniejszyc te gówno

 4. Facet pisze:

  Patton 59 ulegnie zmianie ?? Serio ?? TO niech tego cyca zmiejszą bo takiego guza to chyba żaden czołg na wieży nie ma ..

 5. Może i gadam głupoty... pisze:

  Czyżby buff dla Typka 59 się szykował? Oby dotyczył samego działa, bo ono kuleje najbardziej na tle innych maszyn. No i chyba nie trzeba mówić ile ten czołg stracił w ostatnich czasach, gdy wypuszczane są mocne premki. Rozumiem, że Chinol ma ograniczony MM, ale jednak wypadałoby go dostosować do obecnych randomów.

  • Ko pisze:

   Zgadzam się dali by mu chociaż 200 peny a resztę co tam uważają

   • Może i gadam głupoty... pisze:

    Polepszenie peny przy jego MM to gruba przesada. Max co powinien dostać to poprawienie celności: zarówno na pełnym skupieniu, jak i w ruchu. Ewentualnie warte rozważenia byłaby poprawa mobilności. Tyle i aż tyle myślę.

  • sonic pisze:

   Tak, T-54 first prototype ma 183 vs 181 z ograniczonym MM. Pierwszemu nie ruszyli peny, czasami nawet na goldzie czołgu X tieru z boku nie przebijesz. Jak Typek dostanie buffa do peny , to się w.rwie.

 6. Ko pisze:

  Może wkońcu 59 paton straci ten garnek bo przez niego wiele traci jakby armata była dobra to jeszcze bym przebolał ten kocioł bo czołg przyjemny jest

 7. gracz pisze:

  lol mogli by buffa dac na penetracje is6 w koncu bo juz nie dosc ze znerfili mu pancerz to z działem nic nie robia

  • Polak pisze:

   Znerfili pancerz? Lol pograj sobie t-34-3 to zobaczysz co znaczy beznadziejny czołg premium

   • Kuba pisze:

    WG nas#ało sobie do gniazda w skrócie … nerfić premium nie mogą(?) a wyciąganie standardowych czołgów (lol – jak ktoś policzył jest ich mniej niż premium na 8 poziomie) jeszcze przyspieszy efekt tego że w krótkim czasie WG doprowadziło do średniego czasu gry 4,5 minuty gdzie spora część bitew jest rozstrzygnięta po 90 sekundach.

    Mam T-34-3 i nie gram tym w ogóle. Przed zmianą rozrzutu pocisków można było coś urobić tym czołgiem – teraz bez pełnego skupienia go fck yourself a i tak 175mm penny to można połaskotać Patriota, Defendera, Chrystlera, 49L – i nie piszcie mi o łikspotach bo albo ich nie ma albo z tą celnością można o tym zapomnieć. O-Ni, IS-3 z burzaka 122mm się śmieje więc nie wiadomo do czego ten czołg skoro w nowym MM losuje TYLKO 8,9.
    Najgorsze w tym czołgu jest to że KAŻDY (99.999%) strzał uszkadza ammo rack a czasem i coś jeszcze. 190 mm pancerza wieży jest stricte na pancerzu – ostatni coś odbiłem wieżą w 2015 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.