Kalendarz letnich wyprzedaży – Dzień 2

Drugim czołgiem z letniej promocji jest T34. Do nabycia w dwóch zestawach.

Podczas Letnich Wyprzedaży możesz skorzystać z doskonałych ofert obejmujących czołowe pojazdy premium, takie jak T34. Moment, to nie wszystko: nie tylko oszczędzasz 30% przy zakupie samego pojazdu, lecz także dostajesz 10 misji, które znacząco zwiększą liczbę PD otrzymywanych za zwycięstwo.

  • Czołg + miejsce w garażu + misja za 128,65 zł,
  • Czołg + miejsce w garażu + 30 dni konta premium oraz 2 dodakotwe przedmioty za 166,80 zł.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
9 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Tomek

Ja to bym chciał tylko Kirovets-1 i VK 100.01 (P) Ausf. B, za te czołgi mogę dać kasę. No może jeszcze GF, bo nie zdążyłem kupić, resztę mam ale nie gram bo jakoś słabo rzuca, czy Defender, czy Liberte, albo Patriot, non stop na dychy, nie wiem co jest grane, dlatego czekam na nowe premki bo może lepiej będzie rzucało. Pozdrawiam.

meh

No raczej Defendera, Patriota i Liberte to tu nie bedzie, te sie sprzedadza za pelna cene – sa inne ktore sie sie nie sprzedaja i trzeba wciskac.

Marklxxii

12 000 golda + miejsce w garażu za 128 pln. Jak ktoś potrzebuje to jest niezła okazja.

kabom

gdzie ta okazja?

GS

Defender sprzeda się za 600 zł z pedrylionem golda więc nikt na niego nie da zniżki. Lew po buffie że staroci rzeczywiście chyba najlepszy.

RzuFik

To już ze starych Przemek najlepiej kupić Löwe

RzuFik

Premek oczywiście, cholerny korekta

Kochane WG daje ObiecaneDrzewko

anal-fabeta

B=====D……0

Grześ

Defendera tu zobaczycie jak świnia niebo, racja to są wyprzedaże bo same starocie do kupienia.