Bojkot WoT – PS4 & Xbox ONE

I MoLaR I

Weteran pól bitewnych na konsolach. Gram w WoT w edycji konsolowej od samej premiery. Swoją wiedzę na temat gry i broni pancernej z okresu II WŚ, staram się przekazać poprzez artykuły oraz filmy na YouTube.

7 komentarzy

 1. dsgv napisał(a):

  „Społeczność podniosła głos. Jest dużo głosów za tym że WG zmierza w stronę „Pay to win”. Czy tak jest, nie nam to oceniać.”

  Właśnie Wam to oceniać. Od tego jesteście. Chyba jednak jesteście zbyt mocno przyssani do wargamingowego cycka, że boicie się wyrazić swoje zdanie w tej kwestii. Bo w innych kwestiach – mniej kontrowersyjnych, nie macie problemów z ocenianiem.

 2. Hehe napisał(a):

  Ale gównoburza była by na PC. xD

 3. Unihoc napisał(a):

  Repair kit’y dla ostatnich trzech rzeczy graczy w przegranej drużynie to rozumiem zwłaszcza przy obecnych mega wynika 15:3 Jeżeli chcą używać komabli to może w innych trybach albo twierdzy przyszłości. Ja nie chcę tego na pc bo trudniej bd mi fioletowe wyniki kręcić przeciw X z full hp przy bitwach 15vs15 ale na rankingówkach czemu nie byle aktywne w ostatnich 5 min gry i za darmo..

 4. tankista4 napisał(a):

  Kolejny pomysł implementowany z WOWS. Dobra sprawa. Dawać to do gry.

 5. Sziszu napisał(a):

  Bez szans pojawienia się czegoś takiego na serwerach PC. Gracze i tak już źle znoszą Obligacje, a tego typu Repair Kit’y po prostu zburzyły by już istniejące założenia na PC. Konsole od dawna były traktowane bardziej jako typowa arcadówka, nawet same pojazdy które tam się pojawiają (Cromwelle Knighty, Mausy na Halloween) o tym świadczą. Według mnie o PC możemy być spokojni, a i są szanse, że WG pójdzie po rozum do głowy i z pomysłu się wycofa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.